4:4
2:3
- : -

FBC Došwich Milevsko A - 1. FbK Tábor B 7:8
12. David Staněk, 18. Adam Černý, 19. Jaromír Hrůza, 20. Adam Černý, 22. Adam Černý, 33. Pavel Procházka, 45. Adam Černý - 14. Josef Mareš, 19. Petr Kutner, 24. Josef Mareš, 25. Josef Mareš, 26. Josef Mareš, 31. Petr Kutner, 31. Petr Kutner, 42. Martin Drtina; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:2 + Miroslav Klípa 5; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák ? - David Vokoun ?; po třetinách: 1:1, 4:4, 2:3;
45:00
44:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Dvořák (7:8).
44:19
Timeout 1. FbK Tábor B
44:19
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za sekání.
43:09
Timeout FBC Došwich Milevsko A
43:09
Vyloučen hráč Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor B na 5 minut za hrubost.
41:46
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Petr Kutner (6:8).
33:45
Vyloučen hráč Martin Bečka družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Pavel Procházka bez asistence (6:7).
30:55
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner bez asistence (5:7).
30:11
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Vladimír Michalovič (5:6).
30:00
30:00
25:38
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Vladimír Michalovič (5:5).
24:42
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (5:4).
23:46
21:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (5:2).
19:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Patrik Plocha (4:2).
18:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Jaromír Hrůza, asistoval Martin Bečka (3:2).
18:26
18:03
Vyloučen hráč Martin Koukol družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za blokování hokejky.
17:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Pavel Procházka (2:1).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Martin Klípa družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:39
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za držení.
13:34
11:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil David Staněk, asistoval Adam Černý (1:0).
06:45
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Klípa, Luboš Beránek, Martin Drtina, Miroslav Klípa, Vladimír Michalovič