2:6
5:4
- : -

FK Slovan J.Hradec B - FBC Spartak Kaplice 8:10
9. Kryštof Ille, 16. Jan Pech, 27. Kryštof Ille, 33. Jiří Holický, 34. Filip Kopřiva, 44. Filip Kopřiva, 45. Jakub Šmíd, 45. Kryštof Ille - 16. Petr Čech, 17. Antonín Ballák, 19. Petr Čutka, 23. Tomáš Kadlec, 27. Tomáš Kadlec, 28. Jakub Jirkal, 31. Richard Ondřich, 41. Karel Mach, 43. Antonín Ballák, 44. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Žák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Adam Šubjak ?; po třetinách: 1:0, 2:6, 5:4;
44:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Šmíd (8:10).
44:25
Jmenovec slavného českého brankáře Petr Čech po samostatném úniku na branku přestřelil po back-handové kličce.
44:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd bez asistence (7:10).
43:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Holoubek (6:10).
43:17
Tomáš Kadlec v přesilovce vstřelil desátý kaplický gól.
43:16
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Lukáš Rada (5:10).
43:15
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za sekání.
42:14
Ballák vstřelil gól, když ho před bránou našel Karel Mach.
42:13
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Karel Mach (5:9).
40:25
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Jakub Jirkal (5:8).
40:23
Halou právě probíhá mexická vlna, kterou vytvořilo 10 skalních fanoušků.
37:30
Zápas je čím dál tím víc vyhrocený !!!
35:05
Ille Kryštof neudržel emoce a kopl do kaplického rodáka Jakuba Jirkala, rozsudkem jsou dvě minuty za hrubost.
34:23
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za hrubost.
33:44
Vyloučen hráč Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jakub Šmíd (5:7).
32:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Jakub Tejnor (4:7).
30:52
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Richard Ondřich, asistoval Lukáš Rada (3:7).
30:00
30:00
29:59
Antonín Ballák hodnotí druhou třetinu slovy: "Kaplice prostě drtí"
29:50
Sedláček s číslem 21 dnes podává maximální výkon.
27:04
Kaplická klasika Jirkal a Kadlec svou kombinací rozvlnili síťku soupeře, Kaplice vede 6:3.
27:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Tomáš Kadlec (3:6).
26:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jan Holoubek (3:5).
26:20
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Antonín Ballák (2:5).
25:10
Hradečtí neproměnili svou přesilovku.
23:10
Vyloučen hráč Michal Jirků družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou.
22:42
Tomáš Kadlec umístil střelu pod horní tyčku branky.
22:41
22:15
Ille Kryštof se už po několikáté rozčiluje na rozhodčí, uvidíme jestli udrží nervy na uzdě.
20:36
Šubjak v brance Kaplice předvádí neuvěřitelné zákroky..!
18:33
Neskutečný hrající trenér kaplického družstva vystřelil a z odrazu jindřichohradeckého hráče skončil balónek v síti hráčů města tuzemáku.
18:32
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čutka, asistoval Petr Čech (2:3).
16:24
Zranění Antonína Balláka zřejmě nebylo tak vážné, hned při prvním střídání ve druhé třetině vstřelil gól!
16:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Tomáš Kadlec (2:2).
16:20
Vstup do druhé třetiny přinesl na každé straně rychlý gól
15:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Pech, asistoval Jakub Pavlát (2:1).
15:07
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Lukáš Rada (1:1).
15:00
15:00
14:59
První třetina nabídla hodně šancí na stranách obou týmů, zápas bude ještě velmi zajímavý
13:52
Ani nestíhám psát, od hry se nedají odtrhnout oči..
08:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jan Pech (1:0).
03:55
Hráč číslo 8 Antonín Ballák odkulhal zpět na střídačku.. možná je to pro něj, konec tohoto zápasu..
03:54
Ballák leží na zemi po souboji v bolestích..
01:55
Kadlec vyslal střelu do horní poloviny branky, brankář jí ale nekompromisně vyrazil..
01:11
Jindřichohradecký brankář se po chycení balónu snesl k zemi.. všichni čekají na následky případného zranění ..
00:31
Sedláček na polovině hřiště skvěle obral soupeře o balón.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Žák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Jiří Holický, Jan Holoubek, Filip Kopřiva
00:00
Při klidném slunném sobotním odpoledni začíná zápas J. Hradce a Kaplice, hráči se právě sešli u branek a všichni čekají na jejich pokřiky.