2:1
3:4
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - Florbal Ústí B 5:5
9. Milan Švajcr, 10. Filip Cobl, 15. Ondřej Knespl, 20. Jan Drozd, 20. Milan Švajcr - 3. Jan Simeon Kimmer, 13. Ondřej Werner, 14. Jonáš Bursík, 23. Jan Mečíř, 23. Jonáš Bursík; rozhodčí: Tomáš Novák - Matouš Terč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Horváth ? - Petr Dunaj ?; po třetinách: 2:1, 3:4;
24:00
23:55
Timeout Florbal Ústí B
22:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jonáš Bursík bez asistence (5:5).
22:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Mečíř, asistoval Jonáš Bursík (5:4).
19:30
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr bez asistence (5:3).
19:00
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Milan Švajcr (4:3).
17:58
Vyloučen hráč Ondřej Sklenář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:57
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Ondřej Knespl bez asistence (3:3).
13:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jonáš Bursík, asistoval Adam Pavel Lipert (2:3).
12:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Werner bez asistence (2:2).
12:00
12:00
09:17
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Filip Cobl, asistoval Ondřej Knespl (2:1).
08:50
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr, asistoval Jan Drozd (1:1).
02:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Simeon Kimmer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Filip Cobl, Jakub Bareš, David Stanko, Ondřej Knespl