2:3
- : -
FBC Lutín

FBC Lutín - Orel Jednota Troubelice 4:9
10. Oldřich Mariánek, 17. Jan Chmelář, 32. Oldřich Mariánek, 34. Petr Vybíral - 2. Marek Rotrekl, 5. Ondřej Kukula, 11. Marek Rotrekl, 16. Milan Vojáček, 19. Marek Rotrekl, 21. Ondřej Kukula, 26. Marek Rotrekl, 30. Ondřej Kukula, 33. Marek Rotrekl; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Tomášek ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:3;
36:00
33:29
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Petr Vybíral, asistoval Pavel Kovařík (4:9).
32:30
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Ondřej Kukula (3:9).
31:01
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Oldřich Mariánek z trestného střílení (3:8).
29:58
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Milan Vojáček (2:8).
25:40
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Milan Vojáček (2:7).
24:00
24:00
20:08
18:33
16:53
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Jan Chmelář, asistoval Oldřich Mariánek (2:4).
15:25
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Milan Vojáček, asistoval Radomír Pešek (1:4).
13:33
Vyloučen hráč Petr Vrba družstva FBC Lutín na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:01
09:32
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Oldřich Mariánek, asistoval Jiří Tyl (1:2).
09:05
Trestné střílení družstva Orel Jednota Troubelice neproměnil Tomáš Krček.
07:42
Vyloučen hráč Martin Král družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
04:27
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Marek Rotrekl (0:2).
01:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Radomír Pešek, Lukáš Doubrava, Milan Vojáček, Ondřej Kukula, Marek Rotrekl