1:3
3:1
- : -

Orel Jednota Troubelice - Fbc Falcons Šternberk B 6:5
5. Ondřej Kukula, 7. Marek Rotrekl, 15. Marek Rotrekl, 30. Milan Vojáček, 35. Marek Rotrekl, 36. Ondřej Kukula - 8. Jiří Novák, 13. Ondřej Urban, 23. Miroslav Bielčík, 24. Miroslav Bielčík, 32. Miroslav Bielčík; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Martin Hradil ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:1;
36:00
35:02
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Marek Rotrekl (6:5).
34:35
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Lukáš Doubrava (5:5).
31:37
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Bielčík, asistoval Radomír Vodák (4:5).
29:19
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Milan Vojáček, asistoval Marek Rotrekl (4:4).
28:24
Vyloučen hráč Radomír Vodák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:36
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Bielčík, asistoval Jiří Novák (3:4).
22:27
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Miroslav Bielčík, asistoval Pavel Dokoupil (3:3).
14:32
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Radomír Pešek (3:2).
12:43
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ondřej Urban, asistoval Radek Kaman (2:2).
12:00
12:00
07:57
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jiří Novák, asistoval Pavel Dokoupil (2:1).
06:29
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Martin Král (2:0).
05:20
Trestné střílení družstva Orel Jednota Troubelice neproměnil Marek Rotrekl.
04:23
01:34
Vyloučen hráč Ondřej Urban družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Falcons Šternberk B:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Radomír Pešek, Martin Král, Ondřej Kukula, Lukáš Zapletal, Marek Rotrekl