0:2
2:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 2:5
45. Michaela Kubečková, 60. Terezie Gálová - 13. Markéta Baťková, 23. Kateřina Vachudová, 26. Anna Marešová, 55. Markéta Baťková, 56. Anna Marešová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 17 - Adéla Malkusová 13; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:6, celkem 15:22
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 8 Buczek, Tigers - 46 Šebestová.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Patrika Kubečky: Nepříliš povedený vstup do utkání poznamenal naší herní pohodu v celé první třetině. Herní probuzení v druhé části utkání však nepřineslo kýžený brankový efekt. Naopak nám soupeř ješte více odskočil a soustředěný tlak ve třetí třetině obrat nepřinesl. Je to však play-off a musíme se připravit na rozhodující utkání. Gratulace soupeři k výkonu a přejeme šŤastnou cestu domů.
60:00
Vyjádření trenérky hostí, Dominiky Steinbachové: Za dnešek zaslouží holky velkou pochvalu! Týmový výkon od začátku až dokonce podpořený skvěle chytající golmankou. Konečně jsme zaply play off mod a ukázaly náš potenciál. A díky patří taky divákům, kteří nás hnali vpřed.
60:00
59:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Nikola Liberdová (2:5).
59:03
Domácí v šesti korigují stav
58:02
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:20
Domácí se nevzdávají a zaútočit zkouší Gálová ale Vítkovicím to dnes vepředu nějak drhne.
55:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Kristina Zlatníková (1:5).
55:06
Vypadá to, že tenhle den, bude narozdíl od včerejška úspěšný pro Tigers.
54:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková, asistoval Veronika Balejová (1:4).
54:37
Z tlaku domácích se vyloupla ojedinělá akce Tigers a znamená další gól v síti domácích
53:40
Další pokus Kubečkové a zákrok Malkusové.
50:52
Vítkovice už ve hře trochu více riskují.
48:29
Pěkná akce Vachudové a neméně povedený zákrok Karasové
47:02
První lajna domácích zase vyráží na zteč.
45:55
Šebestová výýýýsoko přestřeluje.
44:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (1:3).
44:30
Nedáš, dostaneš. K několika dorážkám se dostaly domácí a Kubečková tou poslední snižuje.
43:55
Po standardce z brankoviště orazítkovala břevno Zlatníková
42:25
Po pěkné kombinaci neprotrhla střeleckou nemohoucnost domácích Liberdová ani Buczek.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 5:8
40:00
38:55
Schovaný pokus Chaloupkové Malkusová našla.
37:49
Odskok a střela Špačkové. Karasová opět na místě.
37:06
Brejk hostí hasí Gálová.
35:41
Hurníková běžela sama na Malkusovou. V poslední fázi ale už bohužel bez míčku
34:07
Karasová výborně vystoupila proti Zlatníkové a chytá i střelu Šebestové.
25:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Barbora Paletářová (0:3).
25:27
Marešová utekla po křídle a vyhnala pavouky z víka branky Karasové
24:21
Kubečková prověřila Malkusovou.
23:49
Buczek sice našla před bránou Kubečkovou, té ale míček na čepeli skákal a nakonec o něj přišla.
22:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Natálie Balková (0:2).
21:33
Barvíková úspěšně zblokovala střelu Balkové.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 5:8
20:00
19:11
Domácí jsou ke konci třetiny konečně aktivní ale Karolina Moravcová míček do branky nedorvala.
17:19
Teď zase podlahu vytřela Balejová.
16:50
Sabrina Moravcová probudila Malkusovou.
15:42
Balková do toho jen tak plácla bekhendem a míček skončil na tyči. No vlastně neskončil, odrazil se od ní..
14:30
Výjezd Vachudové si pohlídala Karasová.
13:26
Chaloupková za asistence Balkové háže šipku přes mantinel.
12:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková bez asistence (0:1).
12:20
Baťková se dostala na středu k nepovedené střele ale ta končí za zády Karasové.
11:28
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:11
Dlouhý míček na Balejovou a střela nad
06:49
Jedna z vítkovických obránkyň teď namazala do běhu Vachudové ale ta z toho nic nevykouzlila.
05:38
Dominika Buczek zkusila přehrát obranu Tigers vzduchem. Povedlo se jí to ale střela už byla nepřesná.
03:17
První střelecký pokus domácích. Autorkou je Barvíková.
02:10
První slavnostní překročení půlící čáry.
01:25
Další pokus. Tentokrát Hermanové. Domácí ještě nebyli za polovinou.
00:25
A hned se k nebezpečné střele dostala Trojánková a donutila Karasovou k zákroku.
00:02
Tigers vyhrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Barbora Paletářová, Petra Šebestová, Veronika Balejová, Markéta Baťková, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Terezie Gálová, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Karolina Moravcová, Dominika Buczek