6:0
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC Playmakers Prostějov 14:0
1. Radek Políšenský, 4. Marek Viterna, 5. Marek Viterna, 7. Marek Viterna, 10. Kamil Juhaňák, 11. Radek Políšenský, 13. Radek Políšenský, 16. Lukáš Kubáň, 31. Lukáš Kubáň, 32. Marek Viterna, 33. Matěj Dostál, 33. Kamil Juhaňák, 34. Lukáš Kubáň, 35. Lukáš Kubáň; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Vondrka ? - Adam Konvička ?; po třetinách: 6:0, 2:0, 6:0;
36:00
34:20
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň, asistoval Marek Viterna (14:0).
33:36
33:27
Vyloučen hráč Filip Otáhal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Kamil Juhaňák, asistoval Marek Viterna (12:0).
32:28
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Matěj Dostál, asistoval Lukáš Kubáň (11:0).
31:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Matěj Dostál (10:0).
30:12
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň bez asistence (9:0).
24:00
24:00
16:52
Vyloučen hráč Filip Otáhal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:42
12:21
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Radek Políšenský, asistoval Lukáš Kubáň (7:0).
12:00
12:00
10:03
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Radek Políšenský, asistoval Kamil Juhaňák (6:0).
09:34
06:31
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Lukáš Kubáň (4:0).
04:33
Timeout FBC Playmakers Prostějov
04:33
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna bez asistence (3:0).
03:22
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Kamil Juhaňák (2:0).
00:56
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Radek Políšenský, asistoval Marek Viterna (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Tobiáš Lutonský, Lukáš Kubáň, Marek Viterna, Tomáš Škarpa, Radek Políšenský