3:2
2:0
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 5:3
14. Stanislav Elsner, 18. Adam Hurdálek, 20. Stanislav Elsner, 25. Martin Čajan, 35. Jan Báthory - 10. Jakub Weiss, 23. Adam Špička, 24. Štefan Bubela; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Jan Hampl ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:0;
36:00
34:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Vojtěch Laurenčík (5:3).
33:43
Timeout FBC Mohelnice
33:43
Vyloučen hráč Martin Čajan družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
31:50
Talentovaný Weidinger uniká, bohužel neproměňuje.
31:48
Dnešní zápas sleduje 37 fanoušků. Děkujeme
24:40
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Jan Báthory (4:3).
24:00
24:00
23:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Štefan Bubela, asistoval Adam Špička (3:3).
23:20
Bubela samostatnou akcí prochází přes 3 hráče a zakončuje zkušeně pod břevno. Tato akce lahodí oku všem divákům i pořadatelskému týmu.
22:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Špička, asistoval Matěj Bizek (3:2).
21:30
Špička nahrává Přikrylovi a ten střelou z první trefuje pouze brankovou konstrukci.
20:47
Mohelnice zavřela Prostějov v přesilové hře 5 na 3.
20:45
Vyloučen hráč Filip Jančík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
19:56
Vyloučen hráč Vojtěch Laurenčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
19:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jáchym Tuček (3:1).
18:15
Špiči trefuje pouze břevno.
17:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Hurdálek, asistoval Filip Jančík (2:1).
15:49
Adam Soural v souboji jeden na jednoho neuspěl
13:29
Bizek natahuje na nebezpečnou střelou, ale kasu míjí
13:15
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jakub Přikryl (1:1).
12:32
Prostějov zahrozil střelou nad Mohelnickou kasu
12:00
Vyloučen hráč Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
09:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jakub Weiss, asistoval Radek Weidinger (0:1).
05:59
Vyloučen hráč Jáchym Tuček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Kouřil; hráči v poli: Ladislav Ševčík, Adam Hurdálek, Jan Báthory, Martin Čajan, Jakub Přikryl