3:3
2:2
- : -

FBC Slavia Praha - FbC Barracudas Slaný 9:6
1. Ondřej Otáhal, 2. Daniel Alfery, 4. Matouš Doubek, 12. Jakub Puciow, 22. Ondřej Otáhal, 28. Tomáš Hubáček, 28. Ondřej Otáhal, 45. Vojtěch Šafář, 45. Pavel Dušek - 3. Vladimír Roll, 27. Tomáš Richtr, 29. Tomáš Koten, 30. Tomáš Richtr, 38. Tomáš Richtr, 44. Tomáš Richtr; rozhodčí: Vladimír Buzický - Jaroslav Hlaváč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Kabelka 17 - Vojtěch Hlava 24; po třetinách: 4:1, 3:3, 2:2;
45:00
44:48
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Pavel Dušek, asistoval Jakub Puciow (9:6).
44:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (8:6).
43:37
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Jiří Budil (7:6).
42:32
Timeout FBC Slavia Praha
37:41
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Tomáš Koten (7:5).
37:31
Vyloučen hráč Antonín Štička družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:39
28:54
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Jiří Rafaj (7:3).
27:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Antonín Štička (7:2).
27:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Hubáček bez asistence (6:2).
26:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Jiří Rafaj (5:2).
21:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Matouš Doubek (5:1).
15:00
15:00
11:50
Vyloučen hráč Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
11:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Filip Bílek (4:1).
03:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Ondřej Mikudík (3:1).
02:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vladimír Roll, asistoval David Mistrík (2:1).
01:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Daniel Alfery, asistoval Filip Bílek (2:0).
00:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Jaroslav Hlaváč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Jiří Budil, Jiří Rafaj, Vladimír Roll, Tomáš Richtr, Petr Lacko