3:1
3:1
- : -

FbC Hradec Králové - Snipers Třebíč 9:4
7. Vít Heger, 8. Adam Hušek, 10. Matěj Mikšovský, 23. Daniel Elicer, 23. Vít Heger, 26. Matěj Mikšovský, 47. Adam Hušek, 51. Matěj Mikšovský, 60. Dalibor Vlášek - 20. Lukáš Macálka, 20. Milan Picmaus, 28. Lukáš Macálka, 46. Lukáš Macálka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 120; zásahy brankářů: David Šimeček 35 - Jan Bazala 29; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:1;
60:00
59:59
Střely 10:15
59:59
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka: Dnes od samého úvodu chtěli více. Bohužel my jsme nezachytili úvod utkání a zbytečnými chybami jsme nechali domácím vytvořit dostatečný náskok, který uhlídali až do konce zápasu. Děkujeme naším divákům, kteří vážili cestu do Hradce a byli opět hodně slyšet.
59:59
Komentář trenéra domácích Jakuba Černého:Dnes zlepšení o 100% v přístupu, bojovnosti a koncentraci k zápasu. Trápí nás však ztráty na rozehře, na kterých intenzivně zapracujeme. Myslím, že jsme dnes vyhráli zaslouženě. Příští týden to bude BOJ! Soupeři díky za utkání, divákům za podporu a výbornou kulisu
59:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Adam Hušek (9:4).
59:42
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
59:42
Tlak hostů nepřichází a Hradec si v klidu kráčí pro důležitý bod v sérii
58:00
Poslední 2 minuty boje. Uvidíme závěrečný tlak hostů??
55:48
Hra se o malinko uklidnila a hráči se teď více věnují hře než věcem okolo
52:35
Výborný skluz "ala" Tomáš Řepka v podání Davida Šimečka , ale oproti svému protějšku z fotbalu byl zákrok naprosto čistý
50:48
Výborná střela Tomáše Sýkory a ještě lepší zákrok Davida Šimečka
50:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Ruprich (8:4).
48:34
na hřišti je to teď jak bitva u Chlumu
46:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vít Heger (7:4).
46:17
Skvělá individuální akce Vítka Hegera, který naservíroval přihrávku Adamovi Huškovi a ten vstřelil vele důležitou branku na 7:4
45:55
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
45:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Mátl (6:4).
45:00
Hradec spíše momentálně víc řeší rozhodčí než svojí hru a hosté toho dokonale využívají
44:07
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
44:04
Hradec si opět zahraje oslabení
42:37
Výborná kombinace hostů , ale vynikající zákrok Šimečka
41:34
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
35:57
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
35:57
Hradec má svou druhou přesilovku, uvidíme zda se jim podaří stejně úspěšně jako ta první
34:38
Nervičky panují na obou střídačkách i na hřišti. Objevují se slovní přestřelky a malé strkanice. Rozhodčí ale vše uklidňují
33:40
Třebíč je momentálně lepším týmem a hradecké zatlačil na své polovině
33:26
Třebíč si nevypracoval ve své přesilovce vůbec nic
31:10
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
31:10
Třebíč má svojí první přesilovku v zápase, uvidíme zda-li se jim bude dařit jako včera.
30:12
Hra se trošku uklidnila a je teď vidět hodně ztrát v obou týmech
28:48
Skvělý zákrok Davida Šimečka
27:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Adam Benáček (6:3).
27:13
Krásně zahraná standartní situace hostů znamená branku v hradecké svatyni
26:53
Třebíč se snaží něco vymyslet, ale nevychází jim dneska zatím vůbec nic
25:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Vít Heger (6:2).
25:04
Domácí jsou v laufu a vychází jí zatím naprosto všechno. Hosté jsou jak opařeni
24:01
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
24:01
Hradec si za svojí aktivitu vybojoval první přesilovku zápasu
22:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Hušek (5:2).
22:50
Hradec za 20 vteřin odskočili opět o 3 branky a jsou stále při chuti přidat další branky
22:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Adam Hušek (4:2).
21:35
Hra se přelévá ze strany na stranu a gólmani mají jeden těžký zákrok za druhým.
20:00
20:00
19:59
střely 17:9
19:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Jaroslav Dlabač (3:2).
19:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Tomáš Sýkora (3:1).
18:46
Hradec malinko polevil a Třebíč je o malinko více na balónku
17:14
Dobrá kombinace Vítka Hegera a Dana Elicera bohužel brankou nekončí
15:00
15.minuta zápasu domácí brankář má pouze 5 zákroku , oproti hostující brankař si připsal 15. zákrok
14:02
Hradec výborně brání a hosté se né a né dostat k brance Davida Šimečka
10:05
Hradec předvádí o 100% lepší výkon než včera a hosty nepouští vůbec k ničemu
09:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (3:0).
08:24
Hradec je momentálně jasně lepším týmem a Třebíč neví jak na hradeckou obranu vyzrát
07:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Daniel Elicer (2:0).
07:13
Rychlý brejk domácích končí krásnou brankou v podání Adama Huška
06:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Daniel Elicer (1:0).
05:06
byla vstřelena první branka zápasu, ale ke smůle hostujícího celku,ale rozhodčí okamžitě branku neuznává
03:48
Adam Hušek krásnou individuální akcí prošel až k brance, ale branku bohužel nedává
02:45
Nasazení zápasu a atmosféra je podobná jako ve včerejším utkání
00:19
Hradec hned od začátku vlétl na svého soupeře a vytváří si jednu šanci za druhou
00:01
Právě nám začalo třetí kolo baráže o národní ligu, úvodní buly pro Hradec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Mátl
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Vít Heger, Dalibor Vlášek, Daniel Elicer, Adam Hušek