3:0
3:5
0:0

Snipers Třebíč - FbC Hradec Králové 7:8pn
15. Michal Kelbler, 26. Tomáš Sýkora, 36. Michal Kelbler, 39. Ondřej Blažek, 42. Lukáš Mátl, 46. Lukáš Štveráček, 58. Lukáš Mátl - 8. Tomáš Černý, 9. Ondřej Erbs, 46. Vít Heger, 47. Ondřej Souček, 50. Tomáš Černý, 57. Vít Heger, 60. Matěj Mikšovský, N Adam Hušek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Petr Brestovský 15 - David Šimeček 19; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Adam Hušek a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Tomáš Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Tomáš Sýkora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vít Heger a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Lukáš Štveráček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Matěj Mikšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Vojtěch Janata , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Adam Hušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Lukáš Mátl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Filip Hušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč Jan Homolka a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
70:00
Komentář trenéra hostů: "Zápas začal opatrně a nervózně. I přes počáteční vedení jsme náskok ztratili a nakonec museli dotahovat nepříjemné skóre. Myslím, že jsme šli za vítězstvím s větším odhodláním. Těžké a poučné utkání. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na další."
70:00
Komentář trenéra domácích: "Utkání jsme špatně začali, ale dokázali jsme jej otočit a mít ho pod kontrolou. Bohužel vedení o tři branky nás ukolébalo a tím jsme soupeře vrátili do zápasu. Nájezdy jsou loterie, kde vyhráli šťastnější."
66:20
Petr Brestovský předvedl krásný zákrok a drží tam svůj tým ve hře.
65:40
Hra se přenáší z jedné strany na druhou.
63:50
Hra je zatím bez šancí.
61:50
Hosté pokazili standardní situaci na velkém brankovišti.
59:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Hušek (7:7).
57:18
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
57:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl bez asistence (7:6).
57:13
Mátl dává gól akrobatickým kouskem.
56:09
Oba týmy hrají v plném počtu.
56:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Hušek (6:6).
55:30
Další domácí hráč běží sám na brankaře, opět do těla.
54:09
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
54:09
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
53:00
Blažek běží sám na branku!!! Trefil pouze brankáře.
52:40
Macálka po souboji leží na zemi, rychle se z ní ale zvedá.
51:30
Jde do tuhého!! Hráči jsou v soubojích tvrdí.
49:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Filip Hušek (6:5).
49:27
Domácí hráči si nerozuměli a dostávají tak velmi laciný gól.
48:20
Třebíč úspěšně vyhazuje míček.
47:51
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
46:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (6:4).
46:49
Hradec ovšem nechce být pozadu a tak snižují na 6:4.
45:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Lukáš Vlach (6:3).
45:34
Třebíč rychle odpovídá a odskakuje opět do tříbrankového vedení.
45:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Dalibor Vlášek (5:3).
44:10
Mikšovský Matěj ukázal akrobatický kousek.
42:00
Mátl vystřelil bekhendem, málem z toho byla branka.
41:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl z trestného střílení (5:2).
38:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Filip Salák (4:2).
35:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Kelbler, asistoval Vojtěch Janata (3:2).
35:40
Lukáš Mátl blokuje střelu rozkrokem.
33:37
Hosté hrají v plném počtu.
33:00
Hra se přerušuje z důvodu posunuté branky.
31:37
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
31:10
Souček Ondřej netrefil bekhendem prázdnou branku.
29:50
Tyč se rozezněla na hostující polovině.
28:50
Heger Vít netrefil prázdnou branku.
27:00
Míček vyletěl na hostující střídačku, rozehrávat budou hosté.
25:50
Domácím hodně pomáhají skvělí fanoušci.
25:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Macálka (2:2).
24:51
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:10
Hradečtí na míčku v klidu vystřídali.
22:30
Třebíč kombinuje, hráči ale nemají prostor ke střele.
17:48
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:50
Černý Tomáš trefil pouze boční síť.
14:45
13:00
Třebíč kombinuje na útočné polovině, stačí už jen vystřelit.
11:40
Třebíčským hráčům se nelíbí jak jsou Hradečtí aktivní v soubojích.
10:30
Domácí se trápí s rozehrávkou, Hradec téměř vždy přihrávku vystihnou.
09:20
Blažek vystřelil! Vedle.
08:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Adam Hušek (0:2).
07:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Adam Ruprich (0:1).
07:00
Lukáš Mátl a Černý Tomáš málem dostali 2 minuty za hrubost, rozhodčí je však od sebe včas roztrhl a trest neuděluje.
06:10
Vlach napadá a získává tak míček pro svůj tým.
04:31
03:51
02:31
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
02:00
Hosté nemají problém s oslabením, hra se vyvíjí jako při hře 5 na 5.
01:51
Vyloučen hráč Adam Petera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
01:00
Hradec kombinuje a hledá prostor ke střele.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Ondřej Souček, Adam Středa, Tomáš Černý, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Vojtěch Janata, Lukáš Vlach, Michal Kelbler