2:0
2:0
- : -

Bulldogs Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:0
13. Pavlína Bačová, 16. Petra Hložanková, 27. Eva Stará, 34. Michaela Žáková, 43. Linda Detková, 48. Eva Stará; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1 + Radka Kylarová 5; využití: 0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 13 - Jana Vyrobíková 23; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 11:4 pro domácí tým.
60:00
Střely celkem 29:13
60:00
Komentář trenéra domácích: Hladší průběh, než jsme čekali. Po včerejším zápase nám zbylo více sil a šly jsme ze svým snem. Děkuji soupeři a hlavně našim skvělým divákům, kteří byli dneska tím pověstným hráčem navíc.
60:00
Vyjádření vedoucího týmu SKV / P. Doubek/ : Gratulujeme soupeři k vysněnému postupu do extraligy. Buldočky nám oplatily několik let staré finále, kdy jsme postoupili my. Soupeř nás dnes přehrál a zaslouženě zvítězil. Za trenérský tým jsme rádi že se z nás v utkání neztratila bojovnost a utkání jsme odehráli se zdviženou hlavou. Hodně štěstí v extralize!
60:00
59:50
10, 9, 8 je to doma!!!!
58:37
Celá hala v pozoru a děkuje za předvedený výkon.
57:39
Dvořáčková měla krásný výhled na střelu Sladkovské od půlící čáry a tak bez problémů střelu likviduje.
55:44
Kutnarová opět zkouší štěstí. Nic z toho. Kleště sklaply včas.
54:14
Krásná kombinace domácích na jeden dotek končí ne příliš nebezpečnou střelou.
53:02
Kutnarová v další šanci. Bohužel dnes je neděle a to znamená jediné. ZAVŘENO!
51:31
Vyrobíková v problémech zasedává míček.
49:01
Domácí dnes postavili do své branky neprůstřelnou zeď s jménem Dvořáčková.
48:07
Vyloučen hráč Barbora Šádková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
47:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Romana Bačová (6:0).
47:04
Stará střelou z první prostřeluje Vyrobíkovou na bližší.
46:11
Pražanky zkouší vytáhnout napadání..
44:45
V jednoduchosti je krása. Bulldogs dnes hrají jako jedna velká smečka.
43:45
Trochu se nám přitvrzuje... Taky aby ne, protože hráčkám v žlutých dresech už trochu teče do bot.
42:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Michaela Žáková (5:0).
42:11
A máme tu další kousek v síti hostů.
40:01
Míček na buly poskakoval až se jednoduchým plácnutím dostal k Vinohradským.
40:00
40:00
SKV od včerejšího zápasu zřejmě patrony nevyměnili a střílí pořád pouze slepými. Střely po 2. třetině v poměru 8:3 pro roztomilé, ovšem bojovné psíky z Brna.
40:00
39:59
Bachratá si vezla míček na čepeli, ale siréna která signalizuje ukončení třetiny stihla být rychlejší.
38:38
Atmosféra v hale je ohlušující.. a to doslova.
36:23
Hložanková v tvrdém souboji v rohu srolována jako masová roláda. Vstává, a bojuje pro svůj tým dál.
35:32
Jakoby si děvčata v Praze zapomněla recept na to jak vyzrát na domácí obranu a vstřelit tak tolik vytoužený gól.
33:51
Žáková dostává reparát za předchozí neproměněnou šanci a z těžkého úhlu přehazuje lobíkem hostující brankařku z tresného střílení.
33:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková z trestného střílení (4:0).
32:17
Vyloučen hráč Nikola Domonkosová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
32:16
Domonkosová napravuje svoje zaváhání faulem, který bude oceněn dvouminutovým trestem.
30:23
Vyloučen hráč Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za sekání.
29:50
Rozhodčí drží paži vzhůru a signalizuje tak výhodu pro Bulldogs.
28:40
Brňanky drží kuličku s šestadvaceti dírkami na svých hokejkách a kontrolují hru.
26:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (3:0).
26:20
Odrazený balonek se dostal k P. Bačové. Ta se s ním nemazala a naservírovala svojí spoluhráčce gól na zlatém podnose.
25:01
Bartošová zkouší tahem... pouze mimo.
23:15
Šance na obou stranách. Skóre se prozatím nemění.
21:50
Dobrá střela Kylarové na vzdálenější tyč. Ta však končí mimo.
20:55
Vyrobíková skáče po odrazeném míčku a zakrývá ho před zraky krvežíznivých útočnic Brna.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině 10:6 pro domácí.
20:00
19:01
Vinohrady mají sice míček v držení, ale nic co by domácí překvapilo vymyslet nedokázali.
18:12
Dvořáková drží míček stejně dobře jako drží svůj tým v cestě za vysněným ziskem postupu.
16:22
Kutnarová zkoušela napodobit hvězdu švédského florbalu Alexe Rudda. Pro její neštěstí končí beckhendový pokus těsně vedle levého vrchního růžku.
15:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petra Hložanková, asistoval Pavlína Bačová (2:0).
14:15
Na hře se nic nemění. Stále platí má předešlá slova.
12:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (1:0).
12:47
Snaha Brňanek se vyplácí a za odměnu střílí gól.
10:31
Buldočky od začátku zápasu, až na pár vyjimek, tahají za delší konec provazu.
09:50
R. Bačová nahazuje z velké vzdálenosti na přední tyč - Vyrobíková pozorná.
06:44
Domácí tlačí hráčky ve žlutých stejnokrojích. Zatím bohužel neúspěšně.
05:46
Už už to vypadalo, že míček skončí v brance SKV, ale nakonec i hostující brankařka ukazuje své kvality.
04:15
Nebezpečný brejk Vinohrad končí v rukách Dvořáčkové.
03:24
Delší výměna míčku na polovině hřiště končí volným úderem na polovině Sokolu.
02:23
Oslabení zvládnuto.. Buldoci v plném počtu.
01:50
Vinohrady hrají v obraném pásku Buldoků. Zatím však bez vetší šance.
00:23
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Petra Honzová, Radka Kylarová, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Natálie Bartošová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Linda Detková, Simona Némethová, Michaela Žáková
00:00
Dobrý den z haly Sport Point, zdravíme všechny domácnosti uprostřed Evropy, odpolední provozy továren, vrátnice, odpolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář... Dnes budeme svědky zápasu mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícím celkem Sokol Královské Vinohrady.
00:00
Dnes budou hosté čelit náročnému úkolu. Ve včerejších zápase totiž nedokázali využít výhodu domácího prostřední a proto budou čelit matchballu i možné ztrátě celé série.
00:00
Dost bylo povídání. Pojďme se podívat co si pro nás hráčky i trenéři obou týmů připravili. Dnes nás čeká velká sportovní bitva, která můžu ukončit dlouhé 6-ti roční,čekání na postup do nejvyšší soutěže.