6:1
1:4
- : -

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:6
21. Filip Rulíšek, 23. Filip Rulíšek, 24. Matouš Burian, 27. Martin Obuškevič, 27. Jan Michálek, 32. Štěpán Čejka, 47. Filip Rulíšek - 9. Dominik Kaloč, 29. Jakub Nota, 41. Dominik Kaloč, 47. Jakub Nota, 55. Šimon Soukup, 59. Jakub Nota; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6 + Tomáš Čáslava OS + Štěpán Čejka OS:3; využití: 1:3; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 46 - Petr Maláč 23; po třetinách: 0:1, 6:1, 1:4;
60:02
Pokračování komentáře vedoucího hostí: Chtěl bych ještě poděkovat rozhodčím,že zvládli tento důležitý zápas. Děkujeme našim fanouškům za celou sezónu a těšíme se, že je uvidíme na hale i příští rok. Soupeři blahopřeji k postupu.
60:02
Komentář vedoucího hostí: Dneska nám chyběl jeden gól na to, aby jsme hráli dále. Škoda první třetiny, kterou jsme měli vyhrát 3:0. Začátek druhé třetiny nás rozhodil vstupem slavících mužů Blacků do hlediště. Jsem rád třetí třetinu, kterou kluci zvládli velmi dobře a chybělo málo. Chtěl bych poděkovat juniorům, kteří se se mnou loučí a těším se na nové dorostence, kteří ke mne přijdou.
60:01
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: V první třetině jsme byli ještě hlavami na cestách po krásách republiky. Ve druhé třetině jsme hráli naší hru a rozhodli. Závěr jsme emočně nezvládli a málem nás to stálo zápas. Děkujeme Ostravě za sérii.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA- 8, Ostrava- 20
60:00
58:50
Domácí udělali velkou chybu v obraně a hosté dokázali dát gól. Pfeifer v bráně by za diváka.
58:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Dominik Kaloč (7:6).
58:46
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:46
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
58:46
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
58:46
Konec nám nabídne ještě zajímavou zápletku.
58:30
Domácí se snaží dohrát dnešní utkání.
56:27
Nota dobře vystihl nahrávku, ale střílel jenom do obránce.
55:45
Domácímu Čáslavovi bude končit osobní trest a připravuje se zasáhnout do hry.
54:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup z trestného střílení (7:5).
54:59
Soukup si pohrál s Pfeiferem a hosté snižují na rozdíl dvou branek.
53:23
Staněk neudělal otci radost i když vybojoval míček a šel sám na gólmana, ale na něj nevyzrál.
50:02
Probíhají posledních deset minut zápasu.
49:51
Na obou stranách jsme mohli vidět zajímavé kombinace.
49:32
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
47:32
Pfefifer si připisuje jednoduchý zákrok.
46:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jan Michálek (7:4).
46:40
Rulíšek zkompletovává hattrrick a kšiltovky letěly na hrací plochu.
46:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Matyáš Šindler (6:4).
44:09
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
44:09
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
43:47
Tečovaná střela hostů trefuje tyč.
42:51
Dobrá kombinace hostů je zastavena pohotovým zákrokem jednoho z hostujících obránců.
42:15
Pfeifer vytáhl dobrý zákrok, když hosté se snažili ohrozit branku při protiútoku.
40:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (6:3).
40:01
První buly ve třetí třetině vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 20, Ostrava - 18.
40:00
39:52
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
39:52
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:04
Chlapi tady vytvářejí v hale dobrou atmosféru.
36:05
Další míček proskákal hostujícím brankovištěm.
34:56
Staněk vletěl do útočné třetiny a byla škoda, že nebyl nikdo na druhé straně, aby uklidil míček do branky.
31:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Rulíšek (6:2).
31:44
Nádherná kombinace domácí končí gólem do prázdné branky. Čejka neměl problém uklidit míček do branky.
28:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Lukáš Homola (5:2).
28:50
Hosté dokázali proměnit přesilovku, když Nota dokázal dorazit vyražený míček od Pfeifera
27:37
Vyloučen hráč Thomas Heřmanský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
26:28
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
26:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Jakub Vávra (5:1).
26:28
Další rychlý gól v hostující síti a hosty to vypadá špatně.
26:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Filip Rulíšek (4:1).
25:52
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Matyáš Šindler.
25:23
Dobrá kombinace domácí končí čtvrtým gólem domácích.
23:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (3:1).
23:46
Blaci dokázali dobře vstoupit do druhé třetiny a nasázet rychlé tři góly.
22:32
Domácí chlapi se vrátili z Brna a snaží se užít postup a namotivovat juniory k dobrým výkonům.
22:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Matouš Burian (2:1).
22:13
Rulíšek dokázal prostřelit gólmana po dobré kombinaci a Blaci otáčejí stav utkání.
20:58
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:58
Domácí budou mít druhou přesilovku a uvidíme, zda-li se jim bude dařit lépe než na poprvé.
20:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Thomas Heřmanský (1:1).
20:53
Tak Rulíšek potvrzuje dobrý výkon a srovnává stav utkání.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté, ale domácí se snažili na hosty hned od začátku vlétnout.
20:00
20:00
Střely po první třetině: BA - 8, Ostrava - 16.
20:00
19:20
Rulíšek je snad jedinou světlejší stránkou na dnešním výkonu.
18:34
Domácí nechávají hosty dorážet střely, které Pfeifer nechytí. Zatím moc domácí nemají pořádek v obraně.
17:19
Rulíšek se snažil trefit míček v ne moc ideální pozici a i zakončení podle toho vypadalo, když střela letěla nad brankou.
15:34
Domácí hrají jako by včera oslavovali mužský úspěch.
14:10
Hosté měli velkou šanci na konci oslabení, ale hostující útočník poslal míček vysoko nad.
13:12
Domácí zatím nehrají ideálně a hosté dokáží ukrajovat z domácí přesilovky.
12:16
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
12:16
Domácí výhodu nevyužili a budou hrát přesilovku.
11:08
Domácí jsou gólem zaskočeni a Ostrava udává tempo zápasu.
08:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Vojtěch Krhovják (0:1).
08:28
Hostům se podařilo skórovat. Domácí budou muset zabrat, aby se nehrál tiebreak.
05:23
I hosté dokázali vystřelit na Pfeifera, který z touto střelou neměl větší problém.
04:34
Domácí nepouštějí hosty do tlaku.
02:34
Čejka ve velké šanci netrefil ideálně míček a zahodil velkou šanci domácích.
01:23
Domácí si připisují první střelu v zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Filip Rulíšek, Martin Obuškevič, Štěpán Čejka, Jiří Hausmann