1:4
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Tatran Střešovice 2:6
6. Karolína Nováková, 27. Markéta Valešová - 13. Michaela Mechlová, 23. Michaela Mechlová, 27. Markéta Žbánková, 27. Anna Bartušková, 33. Andriyana Kris, 35. Kateřina Fousová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 20 - Monika Šolleová 17; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4;
36:00
35:44
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Markéta Žbánková (2:6).
32:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris, asistoval Adéla Košvancová (2:5).
28:02
Tatran zakládá protiútok.
26:50
Oddechový čas pro Liberec se vyplatil.
26:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (2:4).
26:23
Uvidíme, co Liberec vymyslí.
26:22
Timeout FBC Liberec
26:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Alice Hejzlarová (1:4).
26:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kateřina Fousová (1:3).
23:08
Vyloučen hráč Anežka Pěnkavová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:12
Tatranu se podařilo využít přesilovku.
22:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová bez asistence (1:2).
21:02
Tatran si zahraje přesilovku.
21:01
Vyloučen hráč Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
17:21
Tatran v pěti.
15:22
Další přesilovková šance pro Liberec.
15:21
Vyloučen hráč Anežka Pěnkavová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
12:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Anežka Pěnkavová (1:1).
12:00
12:00
11:02
Liberec nevyužil přesilovou hru.
09:01
Vyloučen hráč Andriyana Kris družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
05:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková, Lea Veselská, Markéta Valešová