0:1
0:3
- : -

EMCO Cholerics - Florbal Team Sokol Nebušice 1:6
13. Michal Kadlec - 4. Patrik Svoboda, 9. Patrik Svoboda, 25. Michal Smutný, 36. Jan Chlumský, 41. Patrik Svoboda, 41. Michal Smutný; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Robert Žižka ? - Peter Chalupianský ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:3;
45:00
44:17
Vyloučen hráč Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hra na zemi.
41:00
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
40:51
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Patrik Svoboda (1:6).
40:21
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Juraj Lupač (1:5).
35:12
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Chlumský, asistoval Dávid Hriadel (1:4).
30:00
30:00
24:44
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jakub Rok (1:3).
22:44
Vyloučen hráč Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
19:01
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:35
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Ondřej Krajíček (1:2).
08:53
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jakub Rok (0:2).
03:10
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Michal Smutný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Stárek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Robert Žižka; hráči v poli: Pavel Uher, Jakub Hajník, Jan Kadlec, Ondřej Popelka, Michal Kadlec