2:0
1:4
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:4
7. Jan Pešek, 8. Adam Čapek, 9. Josef Žáček, 28. Dušan Čapek, 30. Dušan Čapek, 44. Josef Žáček - 34. Andrej Čapek, 35. Jan Dušek, 36. Daniel Vodička, 45. Ondřej Holoubek; rozhodčí: Jiří Kučera - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Hozlár ? - Tomáš Černohlávek ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:4;
45:00
44:48
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval David Kváš (6:4).
43:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček bez asistence (6:3).
43:30
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
35:01
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Daniel Vodička, asistoval Michal Dřínovský (5:3).
34:03
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jan Dušek, asistoval Michal Blaho (5:2).
33:28
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek, asistoval Ondřej Holoubek (5:1).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Vladimír Laňka (5:0).
27:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Vojtěch Jonák (4:0).
15:00
15:00
08:22
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Vladimír Laňka (3:0).
07:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Čapek, asistoval Vojtěch Jonák (2:0).
06:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Pešek, asistoval Vojtěch Jonák (1:0).
03:19
Vyloučen hráč David Slanař družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Vladimír Laňka, Dušan Čapek, Vojtěch Jonák, Adam Čapek