4:0
2:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - FBK Orel Bořitov 6:1
15. Martin Ryšánek, 17. Martin Kreslík, 25. Jakub Vašek, 26. Martin Kreslík, 36. Michal Odložilík, 39. Martin Janiczek - 11. Jan Mencler; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - David Tenora ?; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:0;
39:00
38:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Janiczek, asistoval Matyáš Weinstein (6:1).
35:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Michal Odložilík, asistoval Petr Plodík (5:1).
35:30
Vyloučen hráč Ondřej Mičánek družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za hra rukou.
34:26
Vyloučen hráč Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
25:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Kreslík, asistoval Tomáš Rak (4:1).
24:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Vašek, asistoval Matyáš Weinstein (3:1).
16:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Kreslík bez asistence (2:1).
14:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Ryšánek bez asistence (1:1).
13:00
13:00
10:21
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Jan Mencler, asistoval Marek Moučka (0:1).
08:12
Vyloučen hráč Milan Zouhar družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Orel Bořitov: brankář: David Tenora; hráči v poli: Milan Zouhar, Ondřej Mičánek, Dominik Janík, Michal Holík, Alexander Pycun
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní B: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Petr Plodík, Martin Ryšánek, Michal Odložilík, Tomáš Rak, Matyáš Weinstein