1:3
1:2
- : -

VSK MZLU Brno - Hornets Brno ZŠ Horní B 3:5
3. Jan Světlík, 21. Zdeněk Černín, 32. Jaroslav Dittrich - 17. Pavel Brückner, 18. Martin Janiczek, 21. Jakub Vašek, 35. Pavel Brückner, 39. Jakub Vašek; rozhodčí: Jiří Obalil - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Černín ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:2;
39:00
38:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Vašek, asistoval Petr Plodík (3:5).
38:14
Timeout VSK MZLU Brno
38:14
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za hrubost.
38:14
Vyloučen hráč Milan Liška družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hrubost.
35:28
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní B neproměnil Pavel Brückner.
34:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Pavel Brückner, asistoval Tomáš Vašek (3:4).
31:04
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jaroslav Dittrich, asistoval Michal Špičák (3:3).
26:00
26:00
20:53
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Zdeněk Černín, asistoval Jaroslav Dittrich (2:3).
20:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Vašek, asistoval Matyáš Weinstein (1:3).
17:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Janiczek, asistoval Martin Ryšánek (1:2).
16:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Pavel Brückner, asistoval Jakub Vašek (1:1).
13:00
13:00
04:32
Vyloučen hráč Michal Havlíček družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
02:23
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Petr Plodík, Martin Ryšánek, Michal Odložilík, Tomáš Rak, Matyáš Weinstein