3:2
2:6
- : -

VSK MZLU Brno - FBK Atlas Blansko B 6:8
9. Jan Světlík, 14. Pavel Pelikán, 20. Marek Musil, 20. Michal Špičák, 35. Vojtěch Mikeška, 37. Vojtěch Mikeška - 20. Jiří Kroutil, 23. Petr Kratěna, 27. Čestmír Sekanina, 29. Čestmír Sekanina, 31. Čestmír Sekanina, 33. Ondřej Čípek, 34. Čestmír Sekanina, 35. Čestmír Sekanina; rozhodčí: Jiří Obalil - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ?, František Černín ? - Martin Malík ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:6;
39:00
38:32
Vyloučen hráč Michal Havlíček družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za sekání.
36:08
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Vojtěch Mikeška, asistoval Jan Světlík (6:8).
34:57
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Vojtěch Mikeška, asistoval Pavel Pelikán (5:8).
34:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Petr Kratěna (4:8).
33:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Jiří Kroutil (4:7).
32:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Ondřej Čípek, asistoval Jiří Kroutil (4:6).
32:32
Střídání brankáře. Nový brankář František Černín družstva VSK MZLU Brno
30:00
30:00
Atlas se dostal do vedení díky hattricku čísla 27 na začátku akce Jiří Motal.
29:50
Tlak Atlasu se zvyšuje stejně jako hladina Atlantického oceánu.
28:35
Timeout VSK MZLU Brno
28:35
28:35
Na stole právě probíhá debata, zda se dočkáme hattricku již zmiňovaného capitána Atlasu, jelikož už dvakrát dokázal překonat brankáře.
26:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Čestmír Sekanina bez asistence (4:3).
26:56
Sekanina "27" právě nadělil do pravého vikýře, jak se říká, Vánoce jsou za dveřmi.
26:00
26:00
25:59
Vyloučen hráč Zdeněk Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
25:59
Vyloučen hráč Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:59
Po jemné agresivní kontroverzi pan rozhodčí ukončil spor vyloučením obou hráčů.
25:05
Právě jsme byli svědky, že se dá stolní tenis hrát i o konstrukci brány.
23:20
Po tuhém tlaku a mírném poryvu větru se Atlasu povedlo snížit na 4:2.
22:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Petr Kratěna, asistoval Jakub Kolmačka (4:2).
21:50
Zkušený veterán číslo 68 Kolmo Jágr se nechal zaskočit krásnýma houskama od soupeře.
19:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Čestmír Sekanina (4:1).
19:15
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Pavel Pelikán (4:0).
19:15
Jirka Motal omylem zamotal a snížil skore na 4:1.
19:05
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Marek Musil bez asistence (3:0).
19:00
Pan Kolmačka "C" profesionálními nůžkami, za které by se nestyděl ani Bale z Bílého Baletu zakončil opět do své brány.
13:42
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Pavel Pelikán, asistoval Jan Světlík (2:0).
13:00
13:00
08:26
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Pavel Pelikán (1:0).