2:1
1:1
- : -

FBC Draci Říčany - DDM Horní Počernice ORKA 7:2
3. David Jordan, 3. Jakub Vykouk, 8. Michal Strieženec, 9. Matyáš Pros, 17. Matyáš Pros, 23. David Tománek, 28. Tomáš Tichý - 17. Matěj Čech, 28. Matěj Čech; rozhodčí: David Hertz - Jakub Strnad; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: František Lerch ? - Vít Filko ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 1:1;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Lukáš Humlach družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
34:00
Vyloučen hráč Lukáš Humlach družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za vražení zády.
33:13
Vyloučen hráč Tobiáš Chaloupka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
29:57
Vyloučen hráč Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
27:53
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval Tomáš Hruška (7:2).
27:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Tichý, asistoval David Tománek (7:1).
26:21
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil David Tománek.
24:00
24:00
22:16
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval František Lerch (6:1).
21:03
Vyloučen hráč Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
16:44
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech bez asistence (5:1).
16:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Filip Homola (5:0).
13:45
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:09
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros bez asistence (4:0).
07:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval David Tománek (3:0).
02:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Matyáš Pros (2:0).
02:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Jordan, asistoval Marek Jirků (1:0).