0:3
1:2
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 2:7
9. Jakub Hájek, 28. Daniel Eichler - 2. Jan Vobořil, 5. Tomáš Humpolák, 19. Patrik Mrázek, 20. Marek Vácha, 21. Jan Vobořil, 27. Marek Vácha, 34. Jan Čarnogurský; rozhodčí: David Hertz - Jakub Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Dostál ? - Aleš Moc ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2;
35:10
Nebál bych se tvrdit, že počet nevyužitých breaků Vos z dnešního zápasu se blíží k dvaceti.
34:09
Mozek přesilovky Vos hlásí týmu: "Rozťukej to".
33:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Čarnogurský, asistoval Patrik Mrázek (2:7).
33:40
Vyloučen hráč Matouš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře.
31:06
Kolínský obránce právě předvedl pokus o zpracování ve stylu Tomáše Řepky.
30:25
Jemný prošvih, který málem skončil v obličeji obránce Vos.
29:45
Nevím jak popsat to, co právě vidím.
27:15
Vosy snižují, ale dokáže je to vybudit k obratu nebo jen nechtějí, aby to vypadalo jako debakl?
27:14
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Daniel Eichler, asistoval Jakub Hájek (2:6).
26:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Marek Vácha bez asistence (1:6).
25:15
Obránce Kolína vyslal nepříjemnou přihrávku a vydal pazvuk, který bych přirovnal k umírání Gluma.
24:32
Tak tato vysoká hůl by se pískla i v hokeji.
24:00
24:00
22:23
Fair play gesto od Vos, který vrátily balon po přerušení hry.
22:22
Hráč Kolína se bolestech svíjí na zem a hra je přerušena.
22:22
MUDr. Tomáš Grigar zasahuje a hráč se zvedá a v objetí spoluhráčů odchází na střídačku.
21:11
Vosy oblétávají Kolínskou branku, ale ne a ne bodnout.
20:20
Vosy by potřebovaly zasadit jedovaté žihadlo, ale Kolín má plácačku na mouchy.
20:19
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
20:19
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Vobořil, asistoval Patrik Mrázek (1:5).
19:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Marek Vácha, asistoval David Kiet Tran Chi (1:4).
19:25
Né příliš jistá rozehrávka Kolína končí neúspěšných breakem Vos.
18:15
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Patrik Mrázek bez asistence (1:3).
16:51
Hráč Kolína vyslal takovou střelu, která letí ještě teď.
15:35
Hráči Vos se dvakrát během deseti sekund dostali osamoceni do střelecké příležitosti před bránou.
14:01
Óóóó, zvoní tyč.
12:45
Balón odehrán obráncem Kolína z nebezpečné situace ve stylu "odpal hodný homerunu",
12:00
12:00
10:11
Vyloučen hráč Filip Šesták družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
08:24
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Hájek, asistoval Filip Vencl (1:2).
07:45
Kolínská hra v osmi nespatřena.
06:42
Ačkoliv mají Vosy více příležitostí skórovat, Kolín je efektivnější a podle toho taky skóre vypadá.
05:09
Golman Kolína šel moc daleko a ačkoliv míček vybojoval, byl poté drasticky sražen k zemi útočníkem protihráče.
04:40
Prudká střela Jelínka končí těsně vedle levé tyče.
04:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Petr Novotný (0:2).
03:05
Hned z prvních tří minut hry můžeme s klidem říct, že taktika Vos spočívá v protiútocích.
01:45
Zatím to tady vypadá jak u řezníků doma.
01:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Vobořil, asistoval Patrik Souček (0:1).