1:3
2:2
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - DDM Horní Počernice ORKA 3:6
21. Jakub Mudrák, 27. Stanislav Lamoš, 35. Tomáš Kodada - 1. Matěj Čech, 14. Tomáš Hruška, 15. Matyáš Durčan, 17. Tomáš Hruška, 35. Milan Soukup, 36. Tomáš Hruška; rozhodčí: David Hertz - Jakub Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Vít Filko ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2;
35:58
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (3:6).
35:58
Hráčí Traverzy nezvládli závěr a schýlili se k nedovolené hře, čehož Orka využila.
35:42
Vyloučen hráč Martin Krob družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost.
35:15
Útočníci Orky drží balón v rozích, kde chtějí dohrát zbytek utkání v klidu.
34:40
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Milan Soukup, asistoval Ondřej Čech (3:5).
34:40
S největší pravděpodobností je rozhodnuto, obránce Traverzy si sráží míček do vlastní sítě.
34:15
Čeká nás vskutku vypjatý závěr utkání.
34:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Tomáš Kodada bez asistence (3:4).
33:31
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:07
Nedá se popřít, že Hruška disponuje kvalitní prací s balónkem.
28:51
28:05
A máme tu první zranění, mladší bratr supertalentu Martina Janouška - Michal má problémy s kotníkem a žádá si ošetření.
26:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Stanislav Lamoš, asistoval Tomáš Bečán (2:4).
24:00
24:00
22:32
Kvalitní výkony Hrušky očividně zastinují jeho nečistou hru.
20:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Stanislav Lamoš (1:4).
18:58
Tvrdý golf Hrušky z půlky hřiště doprostřed brány způsobil golmanovi Traverzy nemalé problémy
17:36
Rozhodčí neuznává gól Traverzy z důvodů postavení útočníka v malém brankovišti.
17:01
Soubojů před bránou mimo hru si rozhodčí nevšímá.
16:20
15:24
Fatál Orky v obranném pásmu musel hasit až golman.
14:24
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Durčan, asistoval Matěj Čech (0:3).
14:02
Stížnosti realizačních týmů obou klubů se schromažďují a množství začíná být nepočítatelné.
13:32
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Milan Soukup (0:2).
12:00
12:00
10:39
Omlouváme se hřáči Traverzy, ale ani v roce 2019 ještě nefunguje klička do protihráče.
08:44
Zdá se, že hráč Traverzy si spletl sport s Kopanou a hraje spíše nohama.
02:12
Osekávaný Hruška se snažil dostat z rohu, ale byl obrán o balón.
01:36
Brankář Orky měl potíže se zneškodněním prudké střely Míchaela Smieška z půlky hřiště
00:57
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval Tomáš Hruška (0:1).