Tvrdá střela Humlacha skončila pouze na břevně.
"Ten je obkroužil jak kružítko", ozvalo se z pořadatelského stolu.
34:18
Kapitán Kolína se nechal vyloučit a máme tu hru 4 na 4.
34:02
Vyloučen hráč Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
33:24
Díky neschopnosti časoměřiče teď hra bude stát 4 sekundy.
32:38
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
32:37
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec bez asistence (3:7).
32:22
Gólovou akci Kolína zeškodňuje Kolínský obránce. Ano čtete správně.
31:55
Kolínská hra po oddechovém čase vypadá úplně jinak než před ním.
31:06
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
29:15
Break v oslabení Kolína zlikvidoval golman Říčan a vyslal své spoluhráče do protiútoku, kterýho využili.
29:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Matyáš Pros (3:6).
27:53
Vyloučen hráč Marek Vácha družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Půvabná akce Říčan opět končí v bloku obrany Kolínských.
25:33
Krásné gesto fair-play ukázal hráč Říčan Tománek, který odvolal rozhodnutí rozhodčího o nesprávné vyloučení svého protihráče.
25:02
Krásná akce Říčan končí sjetou střelou a balónu se ujímají Kolínští.
24:00
24:00
23:48
Přihrávka na slepo mohla pro Říčany vyjít pěkně draho, ale útočník stihl střelu Kolínského obránce zablokovat.
22:48
Hra v oslabení je pro hráče Říčan spíše výhodou.
20:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval David Tománek (3:5).
20:19
Vyloučen hráč Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
19:32
Jediný fanoušek Říčan asi nemá rád své hlasivky a dává to dost najevo.
18:11
Kapitán Říčan obehrál ve středu hřiště dva hráče, třetího ale nepřemohl.
18:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros bez asistence (3:4).
16:40
Tento zápas byla využita snad každá početní převaha, oba týmy mají schopné přesilovkové lajny, proto bych být hráči soustředil na čistou hru.
16:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Janeček (3:3).
16:03
Vyloučen hráč Tomáš Tichý družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
15:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval David Tománek (2:3).
12:49
A Říčany využívají i druhou početní výhodu, která tentokrát byla v jejich prospěch.
12:46
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (2:2).
12:00
12:00
Hráči Říčan budou hrát přes minutu a půl dlouhou přesilovku na začátku druhé třetiny.
12:00
11:49
Vyloučen hráč Jan Čarnogurský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
11:49
Hráči Říčan chtěli dohrát první třetinu ve šestičlenné výhodě, bohužel jim hráči Kolína sebrali míček 11 sekund před koncem.
10:52
A bude se vylučovat.
10:21
Kubeš se pochlubil velice originální kličkou.
09:50
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Matouš Jelínek, asistoval Patrik Mrázek (2:1).
09:50
Opět krásná akce a Kolín se ujímá vedení.
09:15
Obrana Říčan by měla zapracovat na důrazu před vlastní bránou.
07:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Vobořil, asistoval Patrik Mrázek (1:1).
07:44
Dočkali jsme se vyrovnání, krásnou akcí se pochlubili hráči Kolína.
06:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Ondřej Kubeš (0:1).