3:1
3:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - OLYMP FLORBAL 9:3
6. Martin Eliáš, 7. Pavel Paulát, 8. Martin Eliáš, 16. Ondřej Mikulášek, 21. Ondřej Mikulášek, 24. Martin Eliáš, 26. Martin Eliáš, 34. Adam Lešuk, 36. Martin Eliáš - 17. Filip Mach, 31. Filip Mach, 31. Matyáš Prchlík; rozhodčí: Jakub Dragoun - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kubata ? - Lukáš Gregor ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:2;
36:00
35:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval David Zeman (9:3).
33:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Oliver Mahr (8:3).
31:52
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
30:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Prchlík, asistoval Daniel Seidl (7:3).
30:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach bez asistence (7:2).
25:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (7:1).
24:00
24:00
23:59
22:04
Zápas začíná být trochu vyhrocený, pro vulgarity nejdou ani trenéři daleko. Křehké povahy ať jdou raději ven, taková slova by nemusela unést.
20:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Ondřej Mikulášek, asistoval Roman Major (5:1).
17:59
Krátká pauza na nalezení balonku, pořadatelský stolek nestíhá uspokojit poptávku obou týmů.
16:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Dalibor Thoma (4:1).
16:48
V krátkém sledu padlo na obou stranách po jedné brance. Do vyhlášení gól roku se nejspíš nedostanou, ale co, koho to zajímá.
15:39
12:00
12:00
11:00
Stoprocentní přihrávky v podání Olympu, tak jak si přeje trenér, zatím nenalézáme. Nevadí, máme před sebou ještě dvě třetiny.
09:50
Hráč číslo 47 si udělal z protihráčů kužele, bohužel běžel jiným směrem, než leží branka.
07:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš bez asistence (3:0).
07:30
A další gól. Žlutomodří jsou evidentně při chuti.
06:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát, asistoval Robert Křikava (2:0).
06:11
Jedovatá střela k pravé tyčce zaplula za bouřlivé atmosféry dvou diváků do Olympské svatyně a Kralův Dvůr vede 2:0.
05:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Oliver Mahr (1:0).
05:42
Králův Dvůr nabídnutou šanci využil, Eliáš povedeným nadnožákem otevřel skóre.
04:02
Vyloučen hráč Adam Kopřiva družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:02
Olymp se nenechal čekat, dvouminutový trest získal i on.
02:42
Vyloučen hráč Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
02:42
Tak hra sličná zatím moc není. První dvojka pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr:
00:00
Právě začalo další utkání dnešního turnaje. Dle vyjádření přítomných pořadatelek (Aničky a Saši) má Olymp velmi sličné trenéry. Já si pouze přeji, aby byla sličná i hra.