1:0
0:1
- : -

FBC JELENI UNHOŠŤ - OLYMP FLORBAL 2:3
5. Vojtěch Mičín, 14. Vojtěch Wilham - 4. Filip Mach, 8. Dalibor Thoma, 30. Matěj Hojdar; rozhodčí: Jakub Dragoun - Karel Hlinka; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Lukáš Gregor ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:1;
36:00
35:37
Tady je emocí trenére..
34:38
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
34:38
Přesilovka Unhošťe je neškodná.. snad pomůže oddechový čas.
33:38
Tak .. velká příležitost ke srovnání skóre, ale spíš to vypadá že Olymp gólový rozdíl navýší.
33:28
Vyloučen hráč Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra rukou.
31:09
To jsou ale nervy!!!
29:42
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Daniel Seidl (2:3).
28:03
Tak a teď to pro změnu zkusí Olymp.. rodiče jejich hráčů jsou rozpáleni do běla.... požadovali trest minimálně doživotí. Rozhodčí však drží metr pro oba týmy stejný a vylučují jen za 2
27:56
Vyloučen hráč Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:17
Na hřišti vzplanuly emoce po zákroku Adama Kopřivy. Unhošť však svou přesilovku hraje více méně na vlastní polovině.
25:49
Vyloučen hráč Adam Kopřiva družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:55
3. liga juniorů je opravdu soutěž pro náročné... jestě že už je tu siréna, v pauze schládne rozžhavená palubovka.
21:14
Takové zákroky do našeho krásného sportu nepatří.. TY TY TY Přemku!!
20:40
Vyloučen hráč Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:35
Také nás zajímá zda je již otevřený bufet, ale bude se vylučovat :(
20:08
Krása střídá nádheru, tempo je vražedné, hřiště je rozbité, tak ho na popud rozhodčího rovnáme :)
14:29
Trenér Olympu vyžaduje po svých svěřencích 100% příhrávky. Kolega Laho však na své svěřence tak náročný není, zítra mu u stržů budou stačit přihrávky 65% :)
13:49
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Wilham, asistoval Albert Čihák (2:2).
13:49
gooool pro Unhošť..
13:00
Olymp je technicky zdatnější, Unhošť je však bojovný tým a hrozí především z brejkových situací.
12:20
Omlouváme se za odmlku.. řešili jsme organizační záležitosti spojené s následujícím utkáním pořádající Slavie Praha
12:00
12:00
07:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dalibor Thoma, asistoval Filip Mach (1:2).
04:29
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Mičín bez asistence (1:1).
04:29
A je srovnáno.. fantastická rána 5 metrů mimo branku nakonec pomocí hráče Olympu končí v síti.. stav utkání 1:1
03:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Tomáš Jirát (0:1).
03:26
Goooool
02:18
Dorazila i sličná zdravotnice, takže šou může začít, stále čekáme na první z měnu skóre!
01:25
Střídačka Olympu je na nohou, důvod však neznáme. Možná že lavice na střídačce jsou stejně prochladlé jako celá Unihoc Arena.. čekáme na sluníčko :)
00:01
Zdravíme všechny fanoušky dobrého frolbalu :) utkání nám právě začalo, rozhodčí jsou v modrém!