0:4
2:5
- : -

FBC Kralupy n/V - XPS Network Tatran Střešovice B 3:11
6. Jiří Škabrada, 33. Jakub Šebesta, 40. Adam Gašpar - 8. Jiří Procházka, 13. Viktor Mochan, 21. Kryštof Maňour, 24. Kryštof Maňour, 26. Filip Píše, 28. Tomáš Jančík, 32. Jiří Hadamovský, 33. Vojtěch Kučera, 39. Viktor Mochan, 45. Jan Bulderbergs, 45. Adam Přib; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Manek ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:5;
45:00
44:50
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Přib, asistoval Tomáš Jurco (3:11).
44:23
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jan Bulderbergs bez asistence (3:10).
39:46
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Tomáš Carvan (3:9).
38:33
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Viktor Mochan bez asistence (2:9).
36:46
Vyloučen hráč Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
32:51
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Adam Gašpar (2:8).
32:29
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Lukáš Suchánek (1:8).
32:14
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
31:04
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Vojtěch Wojnar (1:7).
30:00
30:00
27:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Vojtěch Wojnar (1:6).
25:55
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Filip Píše, asistoval Kryštof Maňour (1:5).
23:58
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Martin Pretl (1:4).
20:48
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Jiří Procházka (1:3).
17:32
Trestné střílení družstva XPS Network Tatran Střešovice B neproměnil Jiří Procházka.
16:00
Po zachycené rozehrávce se domácí dostali do nebezpečného brejku Ten však končí střelou vedle.
15:00
15:00
13:00
Máme tu krásné sobotní dopoledne, slunce svítí, ptáci zpívají a my tu trčíme na hale :-(
12:04
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Viktor Mochan, asistoval Lukáš Suchánek (1:2).
08:10
Dobrý den z komentátorského stanoviště, zdraví Vás Marek Bubeníček a Marek Šmíd. Dobrý den .
07:34
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Procházka, asistoval Kryštof Maňour (1:1).
05:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Škabrada, asistoval Tomáš Bohata (1:0).