1:2
3:3
- : -

FBC Vokovický Šavle - TJ Sokol Dobříš 4:5
19. Martin Šustr, 29. Martin Šustr, 33. Petr Brychta, 35. Petr Brychta - 21. Tomáš Pavlíček, 22. Michal Kolář, 30. Michal Kolář, 34. Jakub Brajer, 36. Michal Kolář; rozhodčí: Lukáš Recht - Martin Jirka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: - Petr Bláha ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:3;
36:00
35:27
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval Jakub Brabec (4:5).
34:35
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Brychta, asistoval Martin Šustr (4:4).
33:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brajer, asistoval Michal Kolář (3:4).
32:04
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Brychta, asistoval Jan Pernikář (3:3).
29:24
28:46
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Petr Šavrda (2:2).
24:00
24:00
21:12
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval Jakub Brajer (1:2).
20:27
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Jaroslav Šimek (1:1).
20:00
Vyloučen hráč Lukáš Lhotský družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za špatné střídání.
18:22
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš:
00:00
Line-up domácích FBC Vokovický Šavle: brankář: Adam Majerníček; hráči v poli: Petr Dvořák, Jan Pernikář, Lukáš Lhotský, Petr Šavrda, Martin Šustr