1:1
1:1
- : -

Sport Eden Beroun - FBC Vokovický Šavle 5:3
6. Ondřej Svoboda, 9. Jiří Luňáček, 12. Ondřej Svoboda, 22. Milan Bachan, 33. Ondřej Svoboda - 3. Martin Šustr, 24. Martin Šustr, 25. Martin Šustr; rozhodčí: Tomáš Šimek - Martin Jirka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - Adam Majerníček ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1;
36:00
35:49
Vyloučen hráč Jiří Kotáb družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
32:12
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Milan Bachan (5:3).
24:07
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Petr Šavrda (4:3).
24:00
24:00
23:12
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Petr Brychta (4:2).
22:41
Vyloučen hráč Martin Mikáska družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
21:12
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Jiří Luňáček (4:1).
14:00
Parádní kotrmelec hráče číslo 14.
13:38
Vyloučen hráč Martin Šustr družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:10
Vyloučen hráč Marek Stýblo družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za bránění ve hře.
12:50
Vyloučen hráč Petr Brychta družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:59
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Jiří Luňáček (3:1).
11:55
Krásný výhoz brankáře Berouna vedl ke gólu vteřinu před koncem.
08:54
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Marek Stýblo (2:1).
05:44
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Ondřej Svoboda bez asistence (1:1).
02:47
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimek a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vokovický Šavle: brankář: Adam Majerníček; hráči v poli: Petr Dvořák, Jan Pernikář, Lukáš Lhotský, Petr Šavrda, Martin Šustr
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Daniel Tuček, Adam Hipča, Ondřej Svoboda, Jiří Luňáček, Milan Bachan