4:0
4:3
- : -

Sport Eden Beroun - SOKOL CHODOV 8:4
14. Jiří Luňáček, 15. Adam Hipča, 18. Milan Bachan, 22. Peter Pfeiffer, 27. Jan Resl, 29. Milan Bachan, 32. Marek Stýblo, 32. Marek Stýblo - 3. Jakub Žolčák, 25. Jan Papoušek, 33. Jakub Žolčák, 36. Ondřej Válek; rozhodčí: Tomáš Šimek - Martin Jirka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - Jan Kasper ?; po třetinách: 0:1, 4:0, 4:3;
36:00
35:09
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Ondřej Válek, asistoval Tomáš Vendl (8:4).
32:33
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Jakub Žolčák, asistoval Tomáš Vendl (8:3).
31:49
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Lukáš Leipert (8:2).
31:40
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Martin Mikáska (7:2).
28:28
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Ondřej Svoboda (6:2).
26:06
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl bez asistence (5:2).
24:19
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Jan Papoušek, asistoval Jakub Žolčák (4:2).
24:00
24:00
21:54
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Peter Pfeiffer, asistoval Milan Bachan (4:1).
19:46
Vyloučen hráč Zdeněk Novák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
17:27
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan bez asistence (3:1).
17:27
Vyloučen hráč Jakub Žolčák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
14:10
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hipča, asistoval Martin Mikáska (2:1).
13:24
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Ondřej Svoboda (1:1).
12:00
12:00
02:15
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Jakub Žolčák, asistoval Zdeněk Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimek a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOL CHODOV:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Martin Chaloupka; hráči v poli: Daniel Tuček, Adam Hipča, Ondřej Svoboda, Jiří Luňáček, Milan Bachan