1:0
4:3
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - Las Plantas Original B 7:3
2. Jiří Ureš, 8. David Stejskal, 23. Filip Balek, 33. Michal Petrásek, 35. Jiří Ureš, 35. Jiří Ureš, 36. Filip Balek - 28. Radek Fabián, 31. Radek Fabián, 31. Karel Mazánek; rozhodčí: Jakub Štěpánek - Jan Šubrt; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Jan Steinic ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:3;
36:00
35:37
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Jiří Ureš (7:3).
34:37
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Filip Balek (6:3).
34:02
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Aleš Bambas (5:3).
32:58
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Michal Petrásek, asistoval Filip Balek (4:3).
30:34
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Karel Mazánek bez asistence (3:3).
30:02
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Radek Fabián bez asistence (3:2).
28:17
Vyloučen hráč Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
27:46
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Radek Fabián, asistoval Martin Pavlík (3:1).
24:00
24:00
22:33
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Aleš Bambas (3:0).
16:15
Trestné střílení družstva PALERMO PŘÍBRAM neproměnil Aleš Bambas.
15:55
Vyloučen hráč Michal Petrásek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:08
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil David Stejskal, asistoval Zdeněk Císař (2:0).
01:50
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Štěpánek a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas Original B:
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Aleš Těhle, Filip Fišer, David Stejskal, Zdeněk Císař