0:1
2:2
- : -

FBC Falcons Žižkov B - Sépiáci Panthers Praha D 3:5
10. Otto Hejda, 29. Lukáš Hofbauer, 33. Tomáš Kružík - 3. Jaroslav Ptáček, 8. Petr Lávička, 18. Tomáš Pauček, 27. Tomáš Pauček, 27. Dan Ježil; rozhodčí: Jakub Štěpánek - Jan Šubrt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dan Horna ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:2;
36:00
32:20
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Tomáš Kružík, asistoval Michal Myšík (3:5).
29:16
Vyloučen hráč Dominik Peťko družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za hrubost.
28:46
Vyloučen hráč Tomáš Klepal družstva FBC Falcons Žižkov B na 2 minuty za sekání.
28:18
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Lukáš Hofbauer, asistoval Tomáš Kružík (2:5).
26:51
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Dan Ježil, asistoval Tomáš Pauček (1:5).
26:21
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Antonín Loučka (1:4).
24:00
24:00
18:30
Vyloučen hráč David Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
17:16
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Šimon Baumruk (1:3).
14:40
Vyloučen hráč Šimon Baumruk družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:58
Branku družstva FBC Falcons Žižkov B vstřelil Otto Hejda, asistoval Dominik Peťko (1:2).
07:20
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Lávička, asistoval Jakub Zeman (0:2).
02:50
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Jaroslav Ptáček, asistoval Jakub Zeman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Štěpánek a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Šimon Baumruk, Dan Ježil, Petr Vobecký, Tomáš Pauček, David Halamíček