1:2
3:5
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - OLYMP FLORBAL B 5:9
8. Tomáš Říha, 17. David Svoboda, 33. Tomáš Říha, 37. Tomáš Říha, 38. Tomáš Říha - 9. Tomáš Formánek, 12. Erik Němčík, 21. Erik Němčík, 26. Michal Karban, 32. Jan Šik, 40. Jakub Votruba, 41. Patrik Čeliš, 42. Tomáš Formánek, 44. Michal Karban; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Vojtěch Stárek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Sajfrt 11 - Jan Klapuš 10; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:5;
45:00
43:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Jiří Beck (5:9).
41:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Formánek, asistoval David Nesnídal (5:8).
40:32
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jiří Beck (5:7).
40:16
Vyloučen hráč Filip Krejčík družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
39:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Tomáš Formánek (5:6).
37:58
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Matouš Holub (5:5).
36:12
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Jakub Drobný (4:5).
35:10
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:56
31:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik, asistoval Jiří Beck (2:5).
30:00
30:00
25:36
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (2:4).
20:59
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík bez asistence (2:3).
16:50
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Drobný (2:2).
15:00
15:00
11:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík, asistoval Jan Šik (1:2).
08:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Formánek, asistoval Jakub Votruba (1:1).
07:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Vojtěch Stárek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Václav Lauda, Patrik Čeliš, Michal Karban, Tomáš Formánek, Jakub Votruba