1:0
3:2
- : -

OLYMP FLORBAL B - FKÚ Ovocné Báze 5:4p
16. Michal Karban, 32. Michal Karban, 42. David Nesnídal, 45. Patrik Čeliš, 46. Jiří Beck, N Jiří Beck - 13. Jiří Novák, 13. Petr Kořínek, 36. Michal Vlasák, 38. Filip Kubelka; rozhodčí: Filip Bollardt - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Dvořák ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Filip Kubelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Petr Kořínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Jiří Beck a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Ondřej Kubelka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Jakub Votruba a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jiří Beck z trestného střílení (4:4).
45:00
44:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval David Nesnídal (3:4).
41:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Nesnídal, asistoval Jakub Votruba (2:4).
37:53
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Stanislav Janoštík (1:4).
35:35
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Michal Vlasák, asistoval Petr Kořínek (1:3).
34:16
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
31:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban bez asistence (1:2).
30:00
30:00
15:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (0:2).
15:00
15:00
12:38
Vyloučen hráč Petr Kořínek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za bránění ve hře.
12:35
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Filip Kubelka (-1:2).
12:30
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Filip Kubelka (-1:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FKÚ Ovocné Báze:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Václav Lauda, Tomáš Formánek, Jiří Beck, Patrik Čeliš, Michal Karban