7:0
- : -
Las Plantas

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Las Plantas 9:1
17. Jan Svoboda, 20. Jan Kapucián, 33. Jan Svoboda, 34. Marek Zelený, 40. Boleslav Kytka, 41. Jan Svoboda, 41. Gustav Ondrejčík, 44. Marek Zelený, 45. Jan Svoboda - 17. Tadeáš Provazník; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Brak; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 7:0;
44:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jakub Vrzák (9:1).
43:59
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
43:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Jan Kapucián (8:1).
40:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Richard Klíma (7:1).
40:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Kapucián (6:1).
39:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Jan Kapucián (5:1).
36:47
Vyloučen hráč Jakub Vrzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
33:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Boleslav Kytka (4:1).
32:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Svoboda, asistoval Radovan Vnuk (3:1).
30:00
30:00
19:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jan Svoboda (2:1).
16:49
16:23
Branku družstva Las Plantas vstřelil Tadeáš Provazník, asistoval Jiří Ullmann (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jakub Vrzák, Radovan Vnuk, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Jan Švejda