3:5
- : -
Las Plantas

Las Plantas - Hlásná - DDM Praha 10 B 6:9
11. Radek Fabián, 21. Jakub Zoubek, 23. Jakub Zoubek, 32. Vladimír Smetana, 35. Petr Janda, 44. Jiří Ullmann - 17. Ondřej Peca, 21. Matěj Zdobinský, 22. Ondřej Peca, 24. Matěj Zdobinský, 32. Roman Petržela, 33. Roman Petržela, 38. Jan Vašíček, 39. Roman Petržela, 44. Karel Smutný; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Chuděj; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Příkopa ? - David Sádlík ?; po třetinách: 1:0, 2:4, 3:5;
45:00
43:50
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Vašíček (6:9).
43:33
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Martin Šrot (6:8).
42:35
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za hrubost.
38:03
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Roman Petržela, asistoval Martin Sejk (5:8).
37:25
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Jan Vašíček, asistoval Zdeněk Bartošek (5:7).
36:13
Vyloučen hráč Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání.
34:36
Branku družstva Las Plantas vstřelil Petr Janda, asistoval Jan Steinic (5:6).
32:18
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Roman Petržela, asistoval David Sádlík (4:6).
31:52
Branku družstva Las Plantas vstřelil Vladimír Smetana, asistoval Jan Steinic (4:5).
31:41
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Roman Petržela, asistoval Ondřej Peca (3:5).
30:00
30:00
23:43
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Jan Vašíček (3:4).
22:03
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jakub Zoubek, asistoval Adam Novák (3:3).
21:35
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Ondřej Peca, asistoval Martin Sejk (2:3).
20:41
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Vít Voltr (2:2).
20:05
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jakub Zoubek, asistoval Jan Steinic (2:1).
16:58
15:00
15:00
10:41
Branku družstva Las Plantas vstřelil Radek Fabián, asistoval Michal Čeřovský (1:0).
08:38
Vyloučen hráč Jiří Polák družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za hra bez hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Hlásná - DDM Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích Las Plantas: brankář: Jan Příkopa; hráči v poli: Adam Novák, Martin Šrot, Jakub Zoubek, Jiří Ullmann, Radek Fabián