2:1
2:3
- : -

FbŠ Bohemians B - Panthers Děkanka Praha B 7:6pn
6. Veronika Dufková, 8. Veronika Dufková, 27. Alesa Panková, 28. Martina Kloudová, 32. Anna - Marie Divišová, 33. Pavla Theodosisová, N Alesa Panková - 1. Natalie Vesecká, 7. Eliška Škvorová, 24. Kristýna Vranová, 36. Ivana Lamková, 40. Natalie Vesecká, 42. Kristýna Vranová; rozhodčí: Jakub Heicl - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová ? - Marie Dresslerová ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč Andrea Nováková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Alesa Panková a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč Veronika Krejčíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Anna - Marie Divišová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Helena Pechová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Alesa Panková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Děkanka Praha B hráč Eliška Škvorová , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
41:50
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Kristýna Vranová, asistoval Veronika Raková (6:6).
39:31
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Eliška Škvorová (6:5).
39:00
Vyloučen hráč Andrea Nováková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
37:51
Timeout FbŠ Bohemians B
35:02
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Ivana Lamková, asistoval Eliška Škvorová (6:4).
32:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Pavla Theodosisová, asistoval Petra Wasková (6:3).
31:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eva Ďarmeková (5:3).
30:00
Vyloučen hráč Ivana Lamková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:26
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martina Kloudová, asistoval Eva Ďarmeková (4:3).
26:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Alesa Panková, asistoval Helena Pechová (3:3).
23:10
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Kristýna Vranová, asistoval Olga Chudosovcevová (2:3).
15:00
15:00
07:29
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Veronika Dufková, asistoval Alesa Panková (2:2).
06:23
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Natalie Vesecká (1:2).
05:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Veronika Dufková, asistoval Martina Kloudová (1:1).
00:40
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Veronika Raková (0:1).