0:3
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - BLACK ANGELS 3:7
33. Denisa Řehorová, 37. Tereza Procházková, 41. Anežka Dvořáková - 12. Natálie Zemanová, 13. Alžběta Kouřilová, 21. Adriana Fricová, 24. Natálie Zemanová, 30. Lenka Černá, 33. Lenka Černá, 44. Adriana Fricová; rozhodčí: Daniel Karásek - Tomáš Joska; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Anežka Dudáčková ? - Natálie Churáčková ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:2;
45:00
43:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Natálie Zemanová (3:7).
40:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Anežka Dvořáková, asistoval Tereza Kubešová (3:6).
36:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tereza Procházková, asistoval Denisa Řehorová (2:6).
32:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Denisa Řehorová, asistoval Tereza Kubešová (1:6).
32:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lenka Černá bez asistence (0:6).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lenka Černá, asistoval Alžběta Kouřilová (0:5).
24:40
Vyloučen hráč Anežka Dvořáková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
23:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Natálie Zemanová, asistoval Adriana Fricová (0:4).
20:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Magdalena Folková (0:3).
15:00
15:00
12:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Alžběta Kouřilová, asistoval Barbora Turková (0:2).
11:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Natálie Zemanová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Karásek a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Lucie Svobodová, Veronika Rožnovjáková, Barbora Turková, Adriana Fricová, Magdalena Folková
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Anežka Dudáčková; hráči v poli: Karolína Hrubá, Adéla Robenhauptová, Tereza Kubešová, Tereza Procházková, Lucie Bicková