2:2
0:4
- : -

FBC Slavia Praha - FBC Texas Longhorns DDM P6 2:6
2. Petr Janeček, 9. Lukáš Dembický - 5. Jan Pikner, 10. Matěj Dvořák, 17. Karolína Bláhová, 19. Petr Remiš, 20. Jan Pikner, 24. Michal Havlíček; rozhodčí: Patrik Hrubý - Martin Fornouz; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Erik Glenda ? - Sebastian Štosek ?; po třetinách: 2:2, 0:4;
26:00
25:59
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme hráli jako Barcelona, akorát nám chyběl Messi
25:36
Utkání se dohrává na obrané polovině Texasu.
24:15
A tento gol na mém předchozím příspěvku nic nemění..
23:55
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Michal Havlíček bez asistence (2:6).
23:37
Dnešek, ale opět ukazuje že budoucnost tohoto sportu bude tak jak tak červenobílá :)
22:33
Aktivní forčeking slávistů, nese ovoce, ale střelecky to je bohužel velké trápení.
22:10
Timeout FBC Slavia Praha
21:21
Hubeňour Janeček svou gólovou střelu nezopakova.. tentokrát z toho byl projektil země vzduch horolezecká stěna
20:54
Na velký obrat to zatím nevypadá...
19:50
Uvidíme kolik morální síly si schovali kluci v šešívaných dresech na závěrečné minuty.
19:33
prozatimní stav je pro Slavii až příliš krutý..
19:08
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Jan Pikner, asistoval Vangelis Zingopis (2:5).
19:08
nedáš dostaneš..
18:35
Soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek :(
18:34
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Petr Remiš, asistoval Jan Drebitko (2:4).
18:34
Děje se tragédie :(
17:38
Celá hala žene Slavii za vyrovnáním.. poměrně blízko byl Schier...
16:54
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Karolína Bláhová bez asistence (2:3).
16:54
Za texas také válí 3 děvčata a dávají o sobě citelně znát.
15:57
Texas disponuje fyzicky disponovanějším týmem. Slávisté jsou drobnějšího vzrůstu, ale šikovnější na hokejce.
14:14
Agilní Míša Hromádka ukořistil míček na útočné polovině a řítil se osamocen na svatyni hostí.. rozezvučel však pouze tyč za hostujícím brankářem.. tohle bude slávisty mrzet... :(
13:42
Petr Janeček táhne Slavii.. teď předvedl fantastický sprint a donutil Texas faulovat.
13:01
Trenérské duo Laho, Špůr rozdalo pokyny a jde se na to.
13:01
Schier úvodní buly zvládl na jedničku.
13:00
13:00
12:59
Hraje se fantastické utkání.. diváci jsou u vytržení.. rozuzlení však přinese až druhá půle.
12:29
Buly na útočné polovině Slavie..
09:32
Brzy je však opět srovnáno... soupeřova tečovaná střela si našla skulinku v postoji Erika Glendy.
09:31
Branku družstva FBC Texas Longhorns DDM P6 vstřelil Matěj Dvořák, asistoval Jiří Friesz (2:2).
08:55
Akce jako z časopisu .. průníková příhrávka elegána Peti Janečka přístála na čepeli Lukáše Dembického a ten se nemýlil!!
08:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Lukáš Dembický, asistoval Petr Janeček (2:1).
08:54
Fantazie... 2:1
07:20
Za brankou hostí znepříjemňuje život v rozehrávce Kuba Horvát, jeho pohyb je hodně nevyzpytatelný.
06:50
Hra se nám trošku zklidnila.. Pravděpodobně klid před bouří..
05:26
Další útoky se valí na branku texasanů, velmi agilní je především Míša Hromádka, sympaťák k pohledání.
04:20
Střela ze střední vzdálenosti zapadla na zadní tyčku.
04:19
04:19
Je srovnáno :(
03:34
Texas působí zakřiknutě.. tempo utkání udávájí svěřenci trenéra Laha!
02:35
Další obrovská šance mladšího z bratrů Schierů.. Tobias nerozveselil spoluhráče a fanoušky.