4:1
- : -
Sokol Rudná

TJ Lokomotiva Rakovník - Sokol Rudná 7:5
2. Jan Jiroušek, 5. Patrik Brabec, 17. Petr Ježek, 29. Petr Ježek, 30. Jan Drexler, 31. Jan Jiroušek, 36. Petr Ježek - 7. Martin Peterka, 9. Jan Karásek, 16. Sebastian Šmíd, 20. Matěj Krupica, 35. Jan Karásek; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Dominik Bretschneider ? - Marek Dvořák ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:1;
36:00
35:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Ježek bez asistence (7:5).
34:10
Timeout Sokol Rudná
34:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Sebastian Šmíd (6:5).
32:47
Vyloučen hráč Patrik Brabec družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:01
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
30:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Jan Drexler (6:4).
29:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Jan Drexler, asistoval Tomáš Němec (5:4).
28:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Ježek z trestného střílení (4:4).
24:00
24:00
23:19
Vyloučen hráč Jan Jiroušek družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za hra rukou.
19:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Matěj Krupica bez asistence (3:4).
16:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Ježek, asistoval Jan Jiroušek (3:3).
15:47
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Kryštof Kříž (2:3).
14:29
Vyloučen hráč Jan Drexler družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za hra na zemi.
12:00
12:00
08:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Štěpán Fatka (2:2).
06:25
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Peterka, asistoval Pavel Karásek (2:1).
04:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Patrik Brabec, asistoval Petr Urbánek (2:0).
01:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Petr Ježek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Dominik Bretschneider; hráči v poli: Tomáš Němec, Patrik Brabec, Petr Ježek, Jan Jiroušek, Petr Urbánek