0:0
1:0
- : -

FBC Blue Horses B - TJ Sokol Dobříš B 2:3
4. Jiří Polívka, 36. Štěpán Janžura - 2. Roman Šebek, 6. Vojtěch Kohout, 11. Tomáš Krejcárek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Liebezeit ? - Michal Kolář ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:0;
36:00
35:14
Timeout FBC Blue Horses B
35:14
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Štěpán Janžura, asistoval Jiří Kindl (2:3).
30:41
Timeout TJ Sokol Dobříš B
30:40
Vyloučen hráč Jiří Kindl družstva FBC Blue Horses B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:28
Domácí hráč s číslem 27 pohlednou akcí nezakončil, ani nenašel spoluhráče.
24:00
24:00
23:12
Série přerušení brání vytváření pohlednějších akcí.
21:38
Nyní zvýšená aktivita týmu Blue Horses přináší ovoce v podobě standardní situace.
20:03
Hřebci se snaží soupeře ukolébat a následně překvapit tvrdým kontaktem na hrazení.
17:35
Hráč Dobříše David "Šíša" Šiška zavezl míč do útočného pásma a zakončil optimistickou střelou.
15:58
Tým Hřebců má na hřišti váhovou převahu, nikoli však herní.
14:06
Jedním z nejviditelnějších hráčů na hřišti je Patrik "Vršák" Vršecký z týmu Dobříše, tento borec sesílá na soupeře jeden granát za druhým. Zatím ohrozil jen zadní mantinel.
12:24
Tým domácích vstupuje do 2. třetiny oslaben o klíčového hráče s číslem 93.
12:00
12:00
11:20
Vyloučen hráč Michal Čermák družstva FBC Blue Horses B na 2 minuty za bránění ve hře.
10:02
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Jakub Brabec (1:3).
10:02
Za stavu 3:1 si Dobříš vytváří stále více šancí díky pasivitě domácího týmu.
09:04
Golman je v pořádku.
09:03
Hra přerušena po zákroku na golmana Dobříše.
08:21
Hráč týmu Blue Horses právě tvrdou a nepřesnou střelou vyhodil míč do zámezí.
05:36
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vojtěch Kohout, asistoval Jakub Brabec (1:2).
05:36
Hráč hostí s číslem 35 právě se štěstím zpracoval skákavý balon a umístil 3 metry od brány soupeře.
04:43
Hráči obou celků působí na hřišti s rozměry 40x20m ztraceně.
03:13
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Jiří Polívka, asistoval Daniel Bradáč (1:1).
03:13
Golman hostí zůstal jako přilepený k palubovce a Blue Horses měli snadnou práci. Stav utkání 1:1
01:57
Tým Blue Horses odkoukal evidentně rozestavení dvojité W od extraligových týmů, v jejich podání působí trochu staticky.
01:13
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Roman Šebek, asistoval Tomáš Pavlíček (0:1).
01:13
Tým hostí podnikl prudký výpad na steč a úspěšně vsítil 1. branku utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš B: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Jakub Brabec, Vojtěch Tesárek, Lukáš Unger, Vít Bohata, Tomáš Krejcárek