0:3
1:0
- : -

SK B.U.H. Praha B - Fbk Koleje Slovan  1:3
33. Tomáš Sohlich - 14. Michal Benák, 18. Michal Benák, 22. Michal Benák; rozhodčí: Miroslav Purkrábek - Denisa Pechánková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Jan Selinger ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:0;
36:00
34:49
Timeout SK B.U.H. Praha B
34:11
Vyloučen hráč Valentýn Cajthaml družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:37
Vyloučen hráč Ondřej Procházka družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:59
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Tomáš Sohlich, asistoval Vladimír Mareš (1:3).
24:00
24:00
21:55
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Michal Benák, asistoval Martin Winter (0:3).
17:27
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Michal Benák bez asistence (0:2).
15:26
Vyloučen hráč Lukáš Hrabák družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za hra bez hokejky.
13:39
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Michal Benák, asistoval Valentýn Cajthaml (0:1).
12:00
12:00
08:30
Tento zápas je velmi vyrovnaný, hraje se stylem nahoru dolů. Bohužel nám tento zápas nám nepřinesl ještě žádnou branku.
02:49
Vyloučen hráč Richard Günzl družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za nedovolené vrážení.