1:4
1:1
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - ASI Torza Sorry 3:6
14. Daniel Bora, 28. Ondřej Rabiňák, 32. Miloš Poživil - 5. Jan Buchta, 18. Michal Kymlička, 19. Josef Němeček, 29. Jan Buchta, 30. Tomáš Pecha, 39. Jaromír Votruba; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Pípal ?, Filip Hrbek ? - Petr Kempa ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:1;
45:00
40:34
Vyloučen hráč Jakub Milion družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
38:45
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Jaromír Votruba, asistoval Jan Buchta (3:6).
31:47
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Daniel Bora (3:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Hrbek družstva FT Sokol Praha-Břevnov
30:00
30:00
29:14
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Tomáš Pecha, asistoval Jan Buchta (2:5).
28:45
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Jan Buchta bez asistence (2:4).
27:58
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Miloš Poživil (2:3).
22:00
Vyloučen hráč Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
18:51
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Josef Němeček, asistoval Jaromír Votruba (1:3).
17:14
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Michal Kymlička, asistoval Vilém Svoboda (1:2).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora bez asistence (1:1).
04:36
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Jan Buchta, asistoval Jaromír Votruba (0:1).
03:17
Vyloučen hráč Vojtěch Šust družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů ASI Torza Sorry:
00:00
Line-up domácích FT Sokol Praha-Břevnov: brankář: Lukáš Pípal; hráči v poli: Tomáš Pilař, Adam Pažout, Ondřej Daniš, Vojtěch Šust, Jonáš Volf