3:0
5:2
- : -

IBK Svatý hole Kladno B - ACEMA Sparta Praha B 8:5
17. Tomáš Prchal, 30. Pavel Hušák, 30. Michal Šmíd, 32. Václav Babor, 33. Jan Juklíček, 42. Ondřej Kujan, 43. Václav Babor, 45. Tomáš Prchal - 8. Michal Kalista, 9. Michal Kalista, 14. Jan Sobota, 31. Jan Sobota, 42. Michal Kalista; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Jan Doležal ?; po třetinách: 0:3, 3:0, 5:2;
45:00
44:51
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal bez asistence (8:5).
44:29
Timeout IBK Svatý hole Kladno B
43:09
Vyloučen hráč Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:07
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Václav Babor, asistoval Tomáš Prchal (7:5).
41:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michal Kalista, asistoval Zdeněk Šubr (6:5).
41:05
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Ondřej Kujan, asistoval Václav Babor (6:4).
39:09
Vyloučen hráč Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:34
Vyloučen hráč Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání.
32:01
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Juklíček, asistoval Michal Šmíd (5:4).
31:16
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Václav Babor, asistoval Ondřej Kujan (4:4).
30:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Václav Bendl (3:4).
30:00
30:00
29:59
Zdání klame! Kladno přidalo, rychlý gól mu pomohl a hrálo se tak častěji na polovině Sparty. První oslabení sice Sparta ubránila, další vyloučení už ale Kladno potrestalo a máme vyrovnáno! Pěkný byl zejména třetí gól, kdy se Šmíd pohotově trefil bekhendem téměř zády k brance. Třetí třetina slibuje napínavý souboj!
29:38
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Michal Šmíd, asistoval Pavel Hušák (3:3).
29:18
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Hušák, asistoval Ondřej Kujan (2:3).
28:49
Vyloučen hráč Dalibor Koman družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:50
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:52
Vyloučen hráč Michael Kuboš družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:52
15:00
15:00
14:59
V první polovině úvodní třetiny jsme viděli spíš bojovný florbal a blíže gólu bylo Kladno. Jenže pak se hra srovnala a Sparta odskočila do tříbrankového trháku. Nejprve Kalista pěkné trefil po zpětné přihrávce a o chvíli později přidal druhý gól zdálky z volného úderu. Na 3:0 zvýšil po pohledné individuální akci z levého křídla střelec Sobota. Zdá se, že tohle má Sparta nyní pod kontrolou.
13:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Michael Kuboš (0:3).
08:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michal Kalista, asistoval Jakub Svoboda (0:2).
07:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michal Kalista, asistoval Aleš Hrdina (0:1).