2:2
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - 1. MVIL Ostrava 6:10
13. Marek Mitaš, 22. Milan Otevřel, 23. Marek Mitaš, 27. Jakub Zdráhal, 33. Ondřej Kowalik, 41. Ondřej Kowalik - 1. Šimon Kouba, 2. Tomáš Nečesaný, 3. Matěj Sokol, 5. Matyáš Vašňovský, 11. Tomáš Elbl, 12. Šimon Kouba, 14. Tomáš Nečesaný, 20. Tomáš Elbl, 40. Tomáš Elbl, 45. Šimon Kouba; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Lanča ?, Václav Raška ? - Vojtěch Ferenčák ?; po třetinách: 1:7, 3:1, 2:2;
45:00
44:43
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jan Kratochvil (6:10).
44:12
Timeout 1. MVIL Ostrava
43:15
Vyloučen hráč Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Marek Mitaš (6:9).
39:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Tomáš Nečesaný (5:9).
32:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Alex Suchánek (5:8).
30:00
30:00
26:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Zdráhal, asistoval Milan Otevřel (4:8).
22:24
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil Tobiáš Pavliš.
22:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Martin Filka (3:8).
21:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Milan Otevřel, asistoval Matěj Ševčík (2:8).
19:16
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Raška družstva FBC Přerov
15:00
15:00
13:58
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Nečesaný, asistoval Matyáš Vašňovský (1:7).
12:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Alex Suchánek (1:6).
11:19
10:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Matěj Sokol (0:5).
04:40
Timeout FBC Přerov
04:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Jan Kratochvil (0:4).
02:44
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (0:3).
01:50
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Nečesaný, asistoval Vojtěch Ferenčák (0:2).
00:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Jan Lacina, Tomáš Nečesaný, Jan Kratochvil, Matěj Sokol, Jakub Mechel
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Martin Filka, Matěj Ševčík, Milan Otevřel, Filip Brauner, Jakub Zdráhal