4:0
1:3
- : -

1. MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 8:4
3. Jan Hranický, 8. Jan Kratochvil, 9. Jakub Mechel, 16. Matyáš Vašňovský, 25. Jan Hranický, 26. Jan Hranický, 29. Jan Kratochvil, 36. Martin Adámek - 15. Vít Buzek, 36. Vojtěch Žáček, 43. Jakub Kostelník, 45. Václav Štefánek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 6 + Matěj Sokol 5:6; využití: 1:2; zásahy brankářů: Vít Mazurek ? - Filip Grill ?, Vít Ohera ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:3;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:59
Konec!! Děkujeme divákům loučí se s vámi mistr pera Karel Skupník.
44:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Václav Štefánek, asistoval Jakub Kostelník (8:4).
43:33
Vyloučen hráč Matyáš Vašňovský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:33
Hřiště spíš připomíná předehrávky na píšťalu, než florbalové utkání.
43:31
Vyloučen hráč Tomáš Nečesaný družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
42:50
Timeout 1. MVIL Ostrava
42:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (8:3).
42:46
Kořínek vysílá své svěřence do hry bez brankáře, což se mu rázem vrací v podobě inkasovaného gólu.
42:02
Hráči si tu vyměňují názory při slovní přestřelce. Kratochvíl dominantnější. Rozhodčí rozesadil vyloučené duo, jako v první třídě. Co bude dál? Sledujte náš online!!
41:31
Vyloučen hráč Jan Kratochvil družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za držení.
41:31
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
41:31
Hra se nám přiostřuje.
40:54
Zvoní tyč!!
37:49
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
37:49
Vážení přineste mu kapesník, náš narozeninový chlapec sedí víc u časomíry, než běhá na hřišti. :(
35:58
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Adámek, asistoval Matěj Sokol (8:2).
35:58
Zázraky se dějí vážení, jelikož Martin Adámek vsítil branku. Radost pro Sokola odnáší si narozeninový bod z této akce.
35:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Žáček, asistoval Jakub Kostelník (7:2).
35:29
Kopřivnice nakonec využívá přesilovku a diváci můžem sledovat další smutné várazy v obličeji Sokola.
33:56
Hranický koupal, koupal, ale neumístil.
33:19
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
32:32
Lacinově střely chyběly milimetry, ale bavíme se v tisících.
32:11
Kouba se proháčkoval přes 3 hráče, ale nakonec námazem vyslal Kopřivnici do breaku.
30:33
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 5 minut za hrubost.
30:33
Další smutný moment pro narozeninového chlapce Matěje Sokola v podobě trestu 5 minut za hrubost. Maminka nebude mít radost.
28:19
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Šimon Kouba (7:1).
28:19
Kratochvíl tvrdě trestá chybu Kopřivnice a Mvil vede 7:1.
27:42
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava neproměnil Matěj Sokol.
27:42
Sokol za chóru "hodně štěstí zdraví" nepromněňuje svůj narozeninový nájezd. V životě jsem neviděl tak smutný pohled klučiny ve svůj narozeninový den.
25:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Mechel (6:1).
25:27
Hranický kompletuje HATTRICK!!!
24:55
Vyloučen hráč Jiří Menzel družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
24:55
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
24:33
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Hranický, asistoval Šimon Kouba (5:1).
24:33
Využitá přesilovka domácích. Oslavu Hranického a Kouby v prázdném sále nemé kdo ocenit.
24:15
Adámek netrefuje prázdnou bránu!! Komentář Laciny:"První liga taky liga".
24:12
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
21:35
Lacina odvrací jeden útok za druhým, jako zobáčky při pinballu.
19:31
Kratochvíl ukazuje svou dominanci na balónku. Místy hřiště připomíná film pro dospělé.
19:17
Kořínek rudne a rudne, jeho obliček připomíná červenou řepu. Uvidíme, zda se dnes neuchýlí k návštěvě přilehlé městské nemocnice, se zástavou srdce.
18:18
Vyloučen hráč Jakub Mechel družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
18:18
Trenér Kořínek zuří. Mechel sekl svého protihráče při vlastní přesilovce. Kořínek se drží za hlavu, jako kdyby ležel na lehátku na Jadranu.
16:56
Vyloučen hráč Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Matěj Sokol (4:1).
15:40
Sokol nachází přihrávkou v situaci 3 na 2 Vašňovského, jenž doplácal balónek mezi 3 tyče.
15:01
Vhazování pro Kopřivnici.
15:00
15:00
14:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jakub Kostelník (3:1).
14:43
Přeci jen se Kopřivnice dostává do zápasu po gólu Buzka. Žabička skákala skákla až za záda Mazurka.
13:58
Lacina vyhrál sprinterský souboj, ale i přes velké ovace nakonec ztrácí balónek.
13:19
Komentář z lavičky domácích:"Borci je to strašně zmatené" pronesl Hranický.
12:46
Střela po volném úderu se nadostala za záda golmana hostí.
11:05
Sokol si pohrává s obranou FBC Vikings Kopřivnice, jako kdyby dostal novou FIFU 19.
08:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jakub Mechel, asistoval Jan Lacina (3:0).
08:35
Lacina z rohu nachází mazanou přihrávkou Mechela.
07:49
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Tomáš Nečesaný (2:0).
07:49
Kratochvíl tam vyslal projektil jako z filmu Americký sniper a Mvil jde do vedení 2:0!!!
06:27
Žáček blokuje střelu Nečesaného.
05:15
Mazurek likviduje backhandový pokus.
04:01
Laci dvakrát v bloku úspěšný. To se u něj jen tak nevidí.
02:45
02:45
Dojídám třetí banán a 1. MVIL Ostrava po nádherné kličce Jana Hranického.
02:16
Lacina kvůlu faulu na středu sklízí kritiku od trenéra Kořínka.
01:35
Sokol odvrací střelu FBC Vikings Kopřivnice. Stav stále 0:0.
01:14
Volný úder pro 1. MVIL Ostrava..
00:25
Martin Adámek zaváhal v presinku. Balón pro hosty.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí celek..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Jan Lacina, Tomáš Nečesaný, Jan Kratochvil, Jakub Mechel, Petr Hopp
00:00
Vítáme vás u sledování online přenosu 2. ligy juniorů, kdy mezi sebou se utkají věční rivalové. Čeká nás určitě velmi bojevné utkání. Utkání bude začínat již v 11:15 oproti původnímu rozpisu 11:30. Oba týmy se pilně rozcvičují a dostávají se do varu. Uvidíme kdo se převlékne jelikož mužstva mají stejně barevné dresy....