2:3
2:2
1:0

Florbal Slavoj Tachov - SPORT CLUB Klatovy 6:5p
4. Patrik Knopf, 21. Vítězslav Šimák, 24. Marek Sedlák, 31. Pavel Žalud, 37. Jakub Vlasák, 49. Přemysl Voráček - 25. Kamil Gajdoš, 27. Kamil Gajdoš, 29. Přemysl Voráček, 40. Jan Kučera, 45. Přemysl Voráček; rozhodčí: Martin Klán - Filip Oberta; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Karel Bluma ?, Karel Bluma ? - Marek Štauber ?, Marek Štauber ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:2, 1:0;
48:19
Vlastní branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Přemysl Voráček (6:5).
48:19
Po ošklivém zranění tachovského hráče se oba týmy domluvili na rychlém ukončení zápasu.
44:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Přemysl Voráček, asistoval Jan Polomis (5:5).
39:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Kučera, asistoval Přemysl Voráček (5:4).
36:12
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jakub Vlasák, asistoval Marek Sedlák (5:3).
36:09
Vyloučen hráč Jiří Klouda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra na zemi.
34:51
Vyloučen hráč Jan Polomis družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
30:18
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Pavel Žalud, asistoval Marek Sedlák (4:3).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Přemysl Voráček bez asistence (3:3).
26:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš bez asistence (3:2).
24:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kamil Gajdoš, asistoval Přemysl Voráček (3:1).
23:11
Timeout SPORT CLUB Klatovy
23:11
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Pavel Žalud (3:0).
20:05
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Vítězslav Šimák, asistoval Marek Sedlák (2:0).
15:00
15:00
07:37
Vyloučen hráč Patrik Knopf družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
03:37
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Patrik Knopf, asistoval Rudolf Chrastina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy:
00:00
Line-up domácích Florbal Slavoj Tachov: brankář: Karel Bluma; hráči v poli: Daniel Mrkvan, Vladislav Klouda, Jaroslav Jánošík, Pavel Vojtuš, Pavel Žalud