0:3
3:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Jazzmani Žatec 3:4
17. Lukáš Kaprhál, 19. Lukáš Kaprhál, 21. Aneta Weissová - 4. Ondřej Halíř, 4. Jan Kinderman, 12. Antonín Škvaro, 14. Petr Hotový; rozhodčí: Tobiáš Jurenka - Martin Procházka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Ondřej Fuňák ?, Ondřej Fuňák ? - Adam Bolha ?, Adam Bolha ?; po třetinách: 0:3, 3:1;
24:00
20:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová, asistoval Lukáš Kaprhál (3:4).
18:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál bez asistence (2:4).
16:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Erik Kocur (1:4).
13:17
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Petr Hotový, asistoval David Šůs (0:4).
12:54
Vyloučen hráč Jaroslav Dyrynk družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval David Šůs (0:3).
03:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Kinderman, asistoval Václav Hnízdil (0:2).
03:40
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Halíř, asistoval David Šůs (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tobiáš Jurenka a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Ondřej Fuňák; hráči v poli: Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Pavel Souček, Kryštof Anděl