4:0
3:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - FbC Strakonice 12:1
6. František Dvořák, 8. Petr Lukš, 11. František Dvořák, 13. Ondřej Gloza, 15. Tadeáš Tříska, 19. Petr Lukš, 20. Vojtěch Jokl, 25. Petr Lukš, 30. Jan Žák, 31. Tadeáš Tříska, 36. Jan Žák, 41. František Dvořák - 44. Patrik Wolf; rozhodčí: Kamil Žák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 5:0, 4:0, 3:1;
45:00
43:09
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Jonáš Hejlek (12:1).
40:50
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák bez asistence (12:0).
35:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Žák, asistoval Tadeáš Tříska (11:0).
32:42
Vyloučen hráč Vojtěch Jokl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:54
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tadeáš Tříska, asistoval Marek Dreiling (10:0).
30:00
30:00
29:06
24:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš bez asistence (8:0).
20:25
Vyloučen hráč Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:39
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Vojtěch Jokl, asistoval Dominik Štěpánek (7:0).
19:13
Vyloučen hráč Patrik Wolf družstva FbC Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:44
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš, asistoval Ondřej Gloza (6:0).
17:53
Vyloučen hráč Marek Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
14:22
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tadeáš Tříska, asistoval Petr Hlíza (5:0).
12:54
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Ondřej Gloza, asistoval Matyáš Břízek (4:0).
10:12
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Matyáš Marek (3:0).
07:26
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš, asistoval Pavel Beneš (2:0).
05:25
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Petr Lukš (1:0).
04:23
Vyloučen hráč Kryštof Býček družstva FbC Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Žák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jonáš Hejlek; hráči v poli: Petr Eybl, Kryštof Býček, Luboš Homolka, Ondřej Palečko, Miloslav Blahuta