1:3
2:2
- : -

1. MVIL Ostrava B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 4:5
12. Filip Slovák, 17. Filip Slovák, 27. Jan Zmrzlík, 38. Daniel Kotzur - 16. Martin Bořucký, 19. David Zwinger, 26. Michal Gavenda, 32. Jan Rabinský, 37. Michal Pavela; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Martin Kotala; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Vojtěch Černohorský ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:2;
39:00
37:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Filip Slovák (4:5).
37:12
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava B neproměnil Daniel Kotzur.
36:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Pavela, asistoval Jiří Štindl (3:5).
31:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jan Rabinský, asistoval Tomáš Ševčík (3:4).
26:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Tony Skřipčák (3:3).
26:00
26:00
25:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Gavenda, asistoval Martin Bořucký (2:3).
18:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Zwinger, asistoval Michal Gavenda (2:2).
16:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Jiří Hulák (2:1).
15:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Martin Bořucký, asistoval Tomáš Ševčík (1:1).
13:00
13:00
11:08
07:52
Vyloučen hráč Michal Pavela družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Adam Hostovičák, Ctibor Novák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák