0:2
0:2
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC DDM Kati Kadaň 0:4
3. Daniel Tattermusch, 6. Jiří Kalabis, 23. Adam Manas, 24. Samuel Synek; rozhodčí: Matouš Terč - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Horváth ? - Jan Leština ?; po třetinách: 0:2, 0:2;
24:00
23:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Samuel Synek, asistoval Adam Manas (0:4).
22:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Lukáš Lukavec (0:3).
12:26
Vyloučen hráč Filip Cobl družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:00
12:00
07:08
Vyloučen hráč Milan Švajcr družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
05:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Kalabis, asistoval Vladimír Michal (0:2).
02:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Adam Manas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Matěj Huňat, Jiří Kalabis, Erik Veselý, Vladimír Michal, Martin Šulaj
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Ondřej Knespl, Filip Cobl, Jakub Bareš, David Stanko